szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - REFLUKS


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciekawa
2006-12-01
Email
Hej co za noc:( Mało się wczoraj nie zadusiałm własną sliną:( Obudziła się w nocy nie mogac złapać powietrza, nie mogąc odkaszlnac ani przełknac śliny. Potocznie "ślina wpadła mi nie tam gdzie trzeba":( Gdyby nie mąż to zapewne poprostu bym sie udusiła. Od lekarza dowiedziałam sie ze to refluks-cofanie się śliny a nawet tresci żoładka do góry. Można się przy tym normalnie udusić. kazał mi spać na wielkiej poduszce. Dje słowo cięzarna to chodzaca bomba zegarowa:( Macie coś takiego-znalazłam tyko dzieci? Jak sobie radzicie?
pinkie
2006-12-01
12:23:49
Email
Ja miałam, ale nie zdarzyło mi się prawie zadusić. Siedziałam np przed tv ze szklanką i plułam w nią co chwila. A w przełyku miałam taki okropne uczucie, jakby mnie ktoś ściskał powyżej obojczyka. I cofało mi sie to co zjadłam, a jak nie jadłam to rzygałam żółcią . Wszystkiego najlepszego! :\

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum