szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Sama juz nie wiem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Martucha
2006-11-27
Email
Witam wszystkich i proszę o rade Ostatnio nie za ciekawie się czuję miesiączkę miałam nie zbyt obfitą tz nie taką jak zawsze robi mi sie słabo boli mnie brzuch ,jajnik i piersi.Co mogą oznaczac takie objawy? Bardzo proszę o rade pozdrawiam!
Julia
2006-11-27
12:38:45
Email
Kup test i sprawdź, czy nie jesteś w ciąży. Objawy, jakie masz, są typowe dla ciąży.
Martucha
2006-11-27
13:13:07
Email
Tak wiem ze to najłatwiejszy ze sposobów by pozbyc sie niepewnosci ...ale w moim przypadku to nie takie proste...
ciekawa
2006-11-27
13:28:20
Email
Hm co naczy ze nie takie proste???? Ja radziła bym odrazu isć na test z krwi(bez skierowania) kosztuje tyle samo ok 19zł a pewnosc jest 100%. Z testami na pasku bywa róznie zwłaszcza jeśli masz np zaburzenia hormonalne.
Asia26
2006-11-27
20:11:01
Email
Rób badanie krwi dziewczyno, a potem bez względu na wynik biegusiem do lekarza!
jaagan
2006-11-27
21:33:44
Email
Dziewczyny mają 100% racji. Objawy, o których piszesz wskazują na ciążę. Ale może być ich też inna przyczyna. Zrób test jak najprędzej nie tylko ze względu na ciebie ale przede wszystkim na dziecko, które możesz w sobie nosić. Powodzenia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum