szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - niesamowita fotka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2006-11-22
Email
Pewnie niektóre z Was tę fotę już widziały ale zamieszczam, bo niesamowita :)


pinkie
2006-11-22
13:12:52
Email
Moim zdaniem to zdjecie jest zrobione programem graficznym. Matka musiałaby mieć super cienką skórę na brzuchu. Dołączam inne niesamowite zdjęcie - Samuel Armas był operowany w 21ym tyg życia płodowego. Wyciągnął rączke i chwycił za palec chirurga dając dowód swojego człowieczeństwa. Zdjecie i historia zrobiły furorę na całym świecie. A Samuel urodził sie w 36 tyg ciąży i ma się dobrze :) http://www.operationsaveamerica.org/streets/baby/life.html

ciekawa
2006-11-22
14:26:50
Email
He he a ja taka pewna nie jestem. Moja mama do tej pory opowiada jak się jej preżyłam i mogła mnie za stope potrzymac.
pinkie
2006-11-22
14:57:43
Email
Bo wyczuć da się i stópki i pupcię, ale żeby tak było widac, to nie wierzę :)
Atka
2006-11-22
15:19:23
Email
Mi tez sie zdaje ze to troche jak fotomontaz. Miki kopal b.mocno i lubil zeby go w stopki masowac ale zawsze wygladalo to tak ze widzalam taka mala wypuklosc - nigdy jednak tak dokladnie zeby pietkę i paluszki zobaczyc.
Basia.26
2006-11-23
10:11:02
Email
dokładnie, matka będąc w zaawansowanej ciązy raczej bezblędnie potrafi określic położenie dziecka. wie gdzie sa stópki, gdzie pupa itd. nic więc dziwnego, ze masowała dziecko po określonej cześci ciala. ja pod prawymi żebrami miałam pupcie Milka i cały czas po tej dupci go klepałam, czułam wyrażnie nóżki boksusące z boku, czy też rączki smyrające mnie w dole brzucha. robiły się góry i doliny na brzuchu, kiedy synek zwiększal aktywnośc. wypychał kolanko czy piete. mój teś zachwycal sie skaczącą bluzką;) no ale nie przesadzajmy, że paluszki i ogólnie zarys stopy jest widoczny. co nie zmienia fakty, że montaz jest uroczy, a zdjęcie przywołuje same mile wspomnienia z okresu ciąży:)
Atka
2006-11-23
11:01:46
Email
Montaz rzeczywiscie ganialny - usiluje wlasnie kupic duzej wielkosci antyrame i sprobowac to wywolac. Efakt bedzie mysle ze fajny.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum