szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - DUPHASTON I CLEXANE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jaagan
2006-11-21
Email
Witam Was dziewczyny. Mam małe pytako. Może zacznę od tego, że już dwa razy poroniłam (6 i 8 tydzień). Obecnie jestem w 6 tygodniu. Ginekolog zapisał mi duphaston i clexane brane już od 16 dnia cyklu. Wiem, że duphaston jest na podtrzymanie ciąży, ale cleksane, który jest lekiem rozrzedzającym krew?? Może wiecie czemu ma to służyć? Bardzo się boję ponownego poronienia. Czy któraś z Was brała po p[oronieniu podobne leki? Pozdrawiam.
ciekawa
2006-11-21
20:07:56
Email
Ja mam to na recepcie, której nie zdazyłam wykupic jeszcze, ponoc na wszelki wypadek:) Duzo dziewczyn pisze o krwiakach(ja nie mam)Leki rozzedzajace podaje sie zeby sie skrzepy nie robiły moze chodzi o krwiaka. lepiej bierz-nie zaszkodza a moga pomóc. powodzenia
olufal
2006-11-22
10:53:31
Email
jaagan przepraszam ze sie wtrace -ja takze proonilam w tygodniu- nie wiem czy lekarz robil ci badania? nie zawsze wina poronienia sa hormony...mam nadzieje ze przed daniem ci lekow zrobil badania hormonalne i co najwaznijsze badanie na cytomegalie -to byl powod mojego porzedniego poronienia. Pozdrawiam, ola
jaagan
2006-11-22
16:39:08
Email
Dziękuję ci Olu. Niestety lekarz oprócz toksoplazmozy i podstawowych badań krwi nie zrobił nic więcej. Jednak jest to podobno jeden z najlepszych specjalistów w Polsce więc mam nadzieję, że wie co robi.Jestem tylko ciekawa czemu ma służyć rozrzedzanie krwi w ciąży. Dziękuję Wam dziewczyny.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum