szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - lekarz ginekolog-endokrenolog potrzebny


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Adka1
2006-11-20
Email
Witajcie dziewczynki, potrzebuję namiar na dobrego lekarza ginekolog-endokrynolog, czyli 2 w 1 najlepiej górny śląsk, np. katowice . pozdrawiam
Basia.26
2006-11-21
08:56:13
Email
Adka polecam doktora Świtałe. jest ordynatorem ginekologii położnoctwa w szpitalu w Katowicach na ul Raciborskiej. świetny facet, prywatnie przyjmuje w superjednostce niedaleko empiku. doś sporo bierze za wizytę, dosc sporo bierze za wizytę bo ok 100-150 zł, ale jest świetny. jak chcesz to mogę ci załatwic jego nr tel i sie umówisz na wizytę, on poda ci dokładny adres gabinetu itd. nie wiem z jakim problemem chcesz się uporac, ale sadze, ze on na prawdę w wielu przypadkach jest w stanie pomóc. to bardzo dobry specjalista.
Adka1
2006-11-21
20:47:55
Email
Witaj, dziękuję za info, jeżeli masz jakiś telefon, to bardzo proszę. Pozdrawiam
Basia.26
2006-11-23
10:21:14
Email
niestety nie udało mi sie zdobyc tel samego dr Świtały, mam jednak tel do dr Kulejewskiej, która pracuje razem ze Świtałą w szpitalu i przyjmują w tym samym gabinecie w superjednostce, tylko w innych godzinach (ja u niej prowadziłam ciąże, świetna kobieta, ale Świtała lepiej się zna na hormonach, leczeniu bezpłodności itd). to jest moje gg 1400871. napisz do mnie to podam ci nr do mojej pani dr. zadzwonisz, ona poda ci dokładny adres gabinetu. z resztą wszystko co i jak opiszę ci na gg jak podasz mi swój nr. pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum