szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - przewijak z wanienką


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ania23
2006-11-18
Email
Cześć dziewczyny! Mam pytanie czy któraś z Was zakupiła może taki przewijak z wanienką i dodatkowymi półkami pod spodem. Jak mi sie uda to wkleję zdjęcie. Ja planuję takie coś zakupić i jestem ciekawa jak to sie sprawdza w praktyce bo podobno jest bardzo praktyczne. Mi głównie chodzi o to aby wszystko mieć pod ręką ale czy jak maluch będzie większy to też będzie go wygodnie przewijać na tym mebelku??


aniasz
2006-11-18
18:36:10
Email
sama nie posiadam takiego sprzętu, ale oglądałam kiedyś program w którym go opisywali no i generalnie nie uzyskał zbyt dobrej opini. Po pierwsze wanienka jest dośc mała więc naprawde długo nie posłuży, poza tym jak korzysta się z wanienki nie ma przewiijaka, pomyśl gdzie położysz dziecko jak je wyciągniesz z wanienki, do tego wszystkie rzeczy potrzebne do mycia i przebierania są pod spodem (nie patrzysz na dziecko jak po nie sięgasz) itp. itd. Zaznaczam że powtarzam tylko to co usłyszałam. A osobiście polecam położyć przebierak na specjalnek komodzie, a wanienkę kupić najprostrzą, taką dużą, bez żadnych gąbek, plastikowych podkładek i tym podobnych. Pozdrawiam
ciekawa
2006-11-18
21:49:34
Email
Hej ja też widziałam ten program i to co mówili brzmiało całkiem sensownie.Zreszta zasada jest taka" jak coś jest do wszytskiego to jest do niczego":) Koleżanka odrazda mi np. kupowanie przewijaka bo tak naprawde dziecko moza równie wygodnie przewinac na wersalce czy stole-no chyba ze ma sie kupe miejsca na te wynalazki. ,moze lepiej poczekac z niekturymi zeczami na pojawienie sie maluszka.Przynajmniej bedziemy pewne ze sa potrzebne. Ale to wszytsko zalezy od tego ile sie mam miejsca w domu.
katka
2006-11-18
22:30:49
Email
Polecam przewijak nakladany na łóżeczko-nie kosztuje dużo,zawsze mozna go schowac ,bo duzo miejsca nie zajmuje,dotego dokupilam pokrowce frotte,żeby było milej pod pupcią. Wanienke wybrałam najmniejszą,nie żałuje,bo mała juz kąpie sie w dorosłaj wannie albo na siedząco w tej swojej i to jej wystarcza.
ania23
2006-11-19
14:43:23
Email
Mnie właśnie martwi czy nie trzeba będzie wszystkiego znosić do kąpieli czy przewijania maluszka.A tak byłoby wszystko pod reką.Sama już nie wiem... czy właśnie nie lepiej byłoby przeiwjać malca na stole, byłoby więcej miejsca tym bardziej jak już troche podrośnie. Może lepiej byłoby faktycznie kupić osobno przewijak i wanienkę?
BALBIA
2006-11-19
16:25:25
Email
Jak masz dużą łazienkę to może Ci sie później przydać jako mebel z tymi dodatkowymi półeczkami +przewijak bo jeśli jest tak jak piszą dziewczyny ,że wanienka jest malutka i płytka to długo jej dla dzidzi nie wykorzystasz. A czy te kółka się jakoś blokują ? Mam nadzieję że tak. I ile to wogóle kosztuje? To też trzeba rozważyć czy za bardzo nie przepłacisz tylko dlatego ,że są dodatkowe 2 półki. W każdym razie urządzenie dośc pomysłowe ,a czy praktyczne musiała byś ocenić sama-pozdrawiam!
Goga66
2006-11-19
17:12:41
Email
Moja koleżanka jest zadowolona z takiego przewijaka. Inna sprawa, że to trochę newygodne z tą koniecznością zamknięcia wanienki, żeby mieć przewijak. Innasprawa, że ja taki w szpitalu, w pokoju miałam i było OK. Co do wielkości wanienki. Nie nabierajcie się na b. duże. Nas namówiono do kupienia dużej. Jest to bardzo niewygodne. Cięzko i niewygodnie dźwigac, by wylać wodę a żeby napełnić wanienkę,trzeba jej dużo wlać, dziecko ślizga się we wszystkie strony, bo ma za dużo przestrzeni wokoło. Poza tym, kiedy dziecko kończy roczek już zazwyczaj korzysta z wanny i wanienka idzie w odstawkę, kiedy wciąż jest dla dziecka za duża
Aga-2
2006-11-19
18:17:17
Email
Niestety przewijak z wanienka jest NIE PRAKTYCZNY.Wanienka jest bardzo mala i strasznie nie poreczna.Mozna jej uzywac Max.5-6 mies.ciezko jest umyc malucha i jak dzidzia chlapie to wszystko co jest pod spodem jest mokre.Najlepiej od malego uzywac wanny tylko. PS. Nie odwracac glowy ani na sekunde we Francji umiera 2 niemowlakow dziennie przez nie uwage rodzicow.Zostawiaja na sekunde zeby wziasc ubranka lub pieluszke.
ania23
2006-11-20
12:07:44
Email
Z tego co wiem to ten mebelek ma blokowane kółka i kosztuje ok.170 zł (najtańszy) więc muszę sie zastanowić bo to troche jednak dużo, tymbardziej że faktycznie potem przydadzą sie same półeczki. Dzięki dziewczyny za opinie! Pozdrawiam!
ania23
2006-11-20
12:09:38
Email
Z tego co wiem to ten mebelek ma blokowane kółka i kosztuje ok.170 zł (najtańszy) więc muszę sie zastanowić bo to troche jednak dużo, tymbardziej że faktycznie potem przydadzą sie same półeczki. Dzięki dziewczyny za opinie! Pozdrawiam!
Ivo
2006-12-12
13:49:58
Email
Hej dziewczyny, nie dobijajcie mnie, bo ja wlasnie takie cos kupilam za 269 zł. Ale ten przewijak mozna klasc na łóżeczku lub komodzie, jak inne przewijaki. Komu przyszło do głowy, ze jak korzystasz z wanienki, to nie mozesz korzystac z przewijaka? Ja sie na to zdecydowalam, bo sama wanienka (20 zł) plus stelaż pod nią (60 zł) plus przewijak (60 zł), to i tak duży wydatek, a nie ma półeczek. Jak sie sprawdzi, to dam znac, bo na razie wciaz czekam na dzidzie. Pozdrawiam!
ania23
2006-12-12
17:22:41
Email
ja jednak zrezygnowałam z zakupu tego mebelka. Kupię wanienkę i do tego takie 3 półeczki na kółkach (regał łazienkowy)którym można wszędzie podjechać i w tym umieszczę kosmetyki i wszystkie niezbędne rzeczy do kąpieli i przewijania, a wanienkę zawsze można postawić na stole (jeśli ktoś ma duży). Zobaczymy jak takie rozwiązanie sie sprawdzi! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!!
asiunia80
2006-12-12
20:10:11
Email
Ja kupilam taki przewijak wloskiej firmy cim. Ma kilka pzegrodek naokolo wanienki, podobnie jak ten na zdjeciu, w zwiazku z tym wszystko co potzrebne do kapieli maluszka znajduje sie w zasiegu reki, natomiast przewijaka mozna uzywac z latwoscia, po kapieli to tylko jeden ruch reka i mozna na nim polozyc maluszka. Kolka oczywiscie sie blokuja, a wanienka jest spora. Dzieki temu ze przewijak jest bardzo wysoki nie trzeba sie schylac i jest to idealne dla mam z problemami kregoslupa... Wanienka jest wyprofilowana co dosc ulatwia kapiel. Dla kazdego, ktory ma miejsce w lazience: POLECAM!
asiunia80
2006-12-12
20:14:40
Email
musze jednak przyznac ze moj pzrewijak jest duzo wiekszy od tego na zdjeciu, i przez to, jako konjstrukcja jest duzo stateczniejszy - budzi wiecej zaufania. Ten ze zdjecia wydaje sie troche slaby w porownaniu.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum