szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - USG 3D


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dudka
2006-11-13
Email
Gdzie w Warszawie można zrobic usg 3d? Zależy mi na dobrej atmosferze podaczas badania, ponieważ nasłuchałam się sporo o niemiłych lekarzach i nie zamierzam nikogo takiego finansowo wspierać i oczywiście ważne jest dla mnie, żeby to był wiarygodny diagnostyk, a nie jakiś konował. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc w tej kwestii? Jestem pewna, ze macie swoje typy. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich (albo wszystkie)!
sushella
2006-11-14
16:18:08
Email
Myślę, że mogę Ci spokojnie polecić przychodnię "Zdrova" przy Krakowskim Przedmieściu. Ja właściwie chodzę tylko do gina, który prowadzi mi ciążę i tam (na krakowskim nie prowadzą ciąż :[) Atmosfera jest bardzo przyjemna, można wejść z mężem, lekarz cierpliwy, żel którym pokrywa brzuch przed badaniem jest ciepły (wiem, że to może nie argument, ale moim zdaniem świadczy o trosce lekarza), do lekarza można zadzwonić z każdym głupim pytaniem i on na nie odpowiada - wiem, bo nie rozumiałam jakichś wykresów, a on przez telefon mi wszystko wytłumaczył i mnie jeszcze uspokoił. Moja starsza córka (będziemy mieć drugą dziewczynkę )w czasie badania zdemolowała panu doktorowi pół gabinetu, a jego to praktycznie nie wzruszyło. Śmiał się i zagadywał do niej! Poza tym wszystkie moje znajome, którym zdarzyło się do niego chodzić, uwazają, że jest świetnym diagnostykiem – moja mała na szczęście rozwija się prawidłowo i porównuję tylko słowa mojego lekarza prowadzącego z lekarzem z Krakowskiego, tak na wszelki wypadek. Jeśli wiec zdecydujesz się na 3D to polecam: www.ginekolog.com
dudka
2006-11-20
20:54:55
Email
Byłam na Krakowskim...Rewelacja! Dzięki Sushella, właśnie o cos takiego mi chodziło. Lekarz był miły, prowadziliśmy normalną rozmowę podczas wizyty, nawet trochę sie przedłużyło, bo zadawałam mnóstwo pytań, a on odpowiedział wyczerpująco na wszystkie. Dostałam zdjęcia i filmiki, jestem zachwycona - i musze powiedzieć, pomógł mi zetrzeć z siebie żel do usg i potem wstać - to było aż wzruszające! a jak się kładłam, to przygasił światło i powiedział, że to po to, zeby m,nie nie raziło i .żebym dobrze widziała na monitorze - bo on ma jeden monitor dla siebie, a drugi ustawiony naprzeciw leżanki, tak że mogłam sobie spokojnie leżeć i patrzeć przed siebie a nie zapuszczać żurawia. Ten facet ma jeden z lepiej wyposażonych gabinetów, jakie widziałam. Cieszę się, że trafiłam właśnie do niego. Wszystkm polecam tego lekarza, za wyczerpującą diagnostykę, miłą atmosferę i niezapomniane przeżycie, jakim było zobaczenie mojego maluszka na monitorze.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum