szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Duphaston


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-11-06
Email
Dziewczyny mam pytanko. Moja najlepsza przyjaciółka jest w trzecim miesiącu ciąży. Przed ciążą miała dużą nadżerkę, którą miała zamrażaną (?? nie wiem czy dobrze pamiętam...) i wyleczoną. Miała też infekcję grzybiczną pochwy, którą też zdążyła wyleczyć. Lekarz ginekolog zalecił jej branie Duphastonu i nospę. Chodzi mi o to, czy ten lek jest taki typowy na podtrzymanie ciąży czy zapobiega powrotom różnych infekcji. Bo moja psiapsióła się martwi, że coś z ciążą jest nie tak... A może faktycznie to tylko zapobiegawczo?? Czekam na odpowiedzi :) Pozdrawiam!
ciekawa
2006-11-06
12:19:01
Email
Niech sie nic nie martwi. Ja mam wzorowe wymiki i produkuje dobrą ilos chormonów a lekarz wypisał mi najpierw luteine potem duspason. Po luteinie odstałm wysypki. To zeczywiscie są leki na podtrzymanie ale mój lekaż wypisuje je w ramach witaminek dla zasady-tak mi powiedział. Jestem pewna że u mnie jest wszytsko wpozadku-w koncu nadal trenuje a lekarz o tym wie i zupełnie to pochwala. Gdyby było coś nie tak napewno i mnie i koleżance lekarze by to powiedzieli:) Pozdrawam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum