szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - rozwarta szyjka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jula2
2006-11-03
Email
Cześc jestem w 24t.c.Moja szyjka jest pęknięta i nie jest całkowicie domknięta.Ponadto wczoraj lekarz na USG stwierdził,że ma dł.ok 3,5cm,ale jest rozwarta na ok.13mm od strony ujścia wewnętrznego.Z tego powodu w przyszłym tygodniu mam mieć założony szew.Bardzo się boję.Czy któraś z was była w podobnej sytuacji(czy zabieg jest bolesny i niebezpieczny).Bardzo proszę o słowa otuchy.Pozdrawiam.
Kamila
2006-11-03
22:23:51
Email
Jula, głowa do góry! To nic strasznego. Miałam zakładany ten szew w pierwszej ciąży, gdy upadłam ze schodów i miałam rozwarcie na 3 cm. Chyba nazywa się to szwem Mc Donalds'a. Zabieg przeprowadzany jest pod znieczuleniem ogólnym, więc nic nie będziesz czuła ani pamiętała. Czy boli PO? Leżałam z dzieczyną, która dzień wcześniej miała zabieg i strasznie płakała PO, dokuczał jej straszny ból brzucha.. a u mnie -NIC. Naprawdę, nic mnie nie bolało.. no może takie "kręcenie" w podbrzuszu jak przy miesiączce. Także głowa do góry, będzie dobrze! Ten szew to bardzo dobra gwarancja na to, żeby dzidziuś nie przyszedł na świat zbyt wcześnie :) trzymam kciuki, będzie dobrze!
jula2
2006-11-06
19:03:57
Email
Witam. Dzisiaj miałam iść do szpitala na założenie szwu.Niestety ze względu na zły wynik czystości pochwy(liczne grzyby i bakterie) muszę być najpierw przeleczona.Bardzo się martwię,żeby w tym czasie coś się nie stało mojej kruszynce.Czy wiecie może ile trwa takie leczenie.Bardzo proszę o odpowiedź i słowa otuchy.
ciekawa
2006-11-06
20:52:38
Email
Nie znam sie na tym wiec nic Ci nie napisze ale napewno będziemy trzymać kciuki:):):)Nie martw się pewnie często się to zdaża brzuchatkom i pewnie to rutynowe leczenie. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum