szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - 21 tydzien ciazy i nic


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ADAMVARIAnT
2006-10-30
Email
witam jestem przyszlym tatusie i bardzo sie martwie poniewAZ ZONA JEST W 21 TYGODNIU CIAZY A DZIDZIUS JESZCZE SIE NIE RUSZA GDY ZONA BYLA W 18 LEKARZ POWIEDZIAL ZE DO 22 TYG,NAPEWNO SIE RUSZAC BEDZIE ALE 21 JEST I NIC! TO NASZE PIERWSZE DZIECKO WIEC BARDZO SIE MARTWIMY CZY JEST WSZYSTKO OKI!WYNIKI BADAN KRWI MOCZU ITP ZONY LEKARZ UZNAL ZA DOSKONALE! 6,11,2006 MAMY usg TE KOLOROWE TROJWYMIAROWE 180 ZL W CHORZOWIE KOSZTUJE MAM NADZIEJE ZE WYJDZIE WSZYSTKO OKI!!PROSZE OINFORMACJE OD PAN KTORE MIALY PODOBNE DOSWIADCZENIA!!BARDZO BARDZO MOCNO SIE MARTWIE!!POZDRAWIAM
agula
2006-10-30
12:59:38
Email
Witam:) Na pewno wszystko jest w porządku, proszę się nie martwić. Grunt to pozytywne myślenie Pana a najważniejsze żony. Moja córeczka pierwszy raz kopnęła mnie w nocy, w połowie 22 tc:)
Mar-Tussia
2006-10-30
14:33:18
Email
Najważniejsze to nie martwić się na zapas!!!Jeśli wyniki są w porządku,to nie ma czym się przejmować. Ruchy to bardzo indywidualna sprawa i czasami kobiety, które są w ciąży z pierwszym dzieckiem nie potrafią ich wyczuć tak wcześnie.Ja swoją córcię poczułam pierwszy raz w 17 tyg. ale potem z miesiąc nic nie czułam,a później tylko takie słabe wibracje. Są dzieci które kopią bardzo mocno i są takie spokojne,moje było właśnie takie. Teraz mamy 32 tydz. ciąży i daje czadu,widocznie się rozkręciła. Wasza dzidzia na pewno też sie rozrusza. Najlepiej poczuć dziecko wieczorem, niech żona położy się na wznak, poleży tak spokojnie i przyłoży rękę na brzuchu ale niech nie uciska za mocno,wtedy czuć takie lekkie wibracje,ale czasami trzeba na to poczekać parę dobrych minut.Dziecko czuć nawyraźniej jak się nic nie robi,jak się odpoczywa, bo wtedy nie jest kołysane i się budzi.Szczególnie na początku,bo potem to rusza się kiedy chce :))) A jak się bardzo martwicie to idźcie na zwykłe usg,jest o wiele tańsze i też widać ruchy i bicie serca, to Was może uspokoi. Życzę wszystkiego dobrego i nie zamartwiajcie sie !!!!Pozdrawiam.
adamvariaNt
2006-10-30
14:46:51
Email
DZIEKUJE BARDZO ZA ODPISY!TAK TO JUZ BYWA PRZY PIERWSZYM DZIECKU NIE WIADOMO CZEGO SIE SPODZIEWAC!!ZONA W OGOLE CZESTO PODENERWOWANA LATA CHOC WIEM ZE W OKRESIE CIAZY NIE POWINNA!!(NERWUS ) Z NIEJ STRASZNY:)POZDRAWIAM I JESZCZE RAZ DZIEKUJE
agad
2006-10-30
15:12:03
Email
mój lekarz powiedział że mamamoże poczuć ruchy dziecka nawet dopiero w 24 tygodniu, ale proszę mi wierzyć to nie jest powód do denerwowania ponieważ dzidziuś rusza się już w 13 tygodniu tylko mama tego nie czuje. jeżeli byliście na zwykłym usg to lekarz na pewno sprawdzał czy bije serduszko i czy są już pierwsze nieskoordynowane ruchy maleństwa, gdyby było coś nie tak to by powiedział to jego obowiązek, pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum