szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - STAWERAN


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
WIKA
2006-10-28
Email
Cześć Wszystkim! Dziś byłam na kolejnej wizycie u lekarza. Jestem w 15tc. Wszystko ok, Chociaż ciśnienie chociaż cały czas mam problemy z ciśnieniem, w domu ( ok 118/70 puls 85 do 130/85, puls 97), a w gabinecie 150/88 puls 126! Lekarz zapisał mi Staveran 40mg, mam brać po pół tabletki. Brałam po pół tabletki, tak jak zalecił. Zaraz pierwszego dnia dostałam wysypki, głównie na kolanach, łokciach, pośladkach, na dłoniach(stawy palców), nadgarstki,tylna część ud, Wysypka ma czerwiny kolor, swędzi mocno, zwłaszcza w nocy i rano, kiedy to drapię stake sie grubsze i twarde, a kiedy naciskam boli jak bym miała siniak. Pani z rejonu mówiła ze to jakieś jest alergiczne, ale ja nigdy dotąd na nic nie byłam uczulona. Drogą dedukcji doszłam ze może byc to po staveranie, na ulotce jest napisane ze jako działania niepożądane może wystąpić min. wysypka i ból stawów, ale kiedy dzwoniłam do mojego gin. to jeszcze się nie spotkał z czymś takim. Kazał odstawić staweran na kilka dni a póżniej do tego leku wrócić, jeśli się powtórzy to znaczy że od tego. Czyktoś z wasmiał podobne dolegliwiści?? Chybaze mam uczulenie na mandarynki, winogrono, lub płyn do higieny intymnej Laktacyd. Prosze napiszcie!!!
SPIDI
2006-11-15
19:30:21
Email
Sylwetka nie przejmuj sie wszystko bedzie dobrze.Uważam że zbyt czesto mierzysz sobie cisnienie.Pozdrowienia.
wika
2006-11-17
17:59:26
Email
Spidi.....?!?!?!?!?!?!?!?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum