szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Sala jednoos. czy dwuosobowa?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marta7896
2006-10-26
Email
Czesc, Wczoraj bylam w szpitalu poogladac sale porodowe. Mam zamiar rodzic w szpitalu na Madalinskiego (grudzien). I tak sie zastanawiam jaka wybrac sale. Wiem, ze taka jedyneczka jest lepsza, bo jestem sama, ale to niestety kosztuje. Na sali dwuos.roznie moze byc, bo moze byc w tym samym czasie porod. Takze doradzcie co wybrac :) Jaki jest Wasz wybor?
kiwi
2006-10-26
12:09:28
Email
ze względu na remont szpitala ja leżałam na sali 7-osobowej! W ciągu dnia było bardzo wesoło, naprawdę tak strasznie się śmiałam że bałam się że mi szwy po cc się porozłażą. Niestety noce były koszmarne, siedem noworodków a ja leżałam tydzień w szpitalu, totalnie nie przespane noce. Później trafiłam do szpitala znowu (zakażenie rany)na salę 1-osobową i byłam jak w niebie, telewizorek i drzemki całymi dniami. Ale doradzam salę 2 osobową - można wytrzymać z 7 babami to jedna też zniesiesz a to w końcu tylko 3 dni.
Goga66
2006-10-26
15:59:39
Email
ona pisze o sali PORODOWEJ nie poporodowej.
Jeżeli chcesz rodzić z mężem to raczej wybierz jedynkę. W dwuosobowej, jeżeli ktoś będzie rodzić może nie zgodzić się na obecność obcego mężczyzny.
Iwona026
2006-10-30
12:34:40
Email
Ja też dużo się zastanawiałam nad wyborem sali jedno czy dwuosobowa. Bardziej bym przystawała przy dwuosobowej ze względów finansowych bo z tego co wiem porody rodzinne w salach dwuosobowych są bezpłatne a za sale jednoosobowe to różnie sobie krzyczą nawet i 1000zł. Dlatego wcześniej trzeba sie dowiedzieć ile taki poród kosztuje
kiwi
2006-10-30
13:18:24
Email
ale błysnęłam... bardzo przepraszam - to oczywiste że chodziło o porodową a nie poporodową - wynika to z kontekstu równiez. Nie wiem chyba ten wzrok to mi się nie poprawi już...jak ja to przeczytałam....?!
Eryka
2006-10-30
18:22:27
Email
Opłata za poród rodzinny to raczej kwestia szpitala. W tarnowskim szpitalu porody rodzinne są bezpłatne obojętnie czy to sala pojedyncza czy nie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum