szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wubór proszku do prania


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marta7896
2006-10-14
Email
Czesc, Chcialam zapytać jaki najlepiej kupic proszek do prania bielizny niemowlakow. Wczoraj w sklepie widzielismy mleczko Lovella (chyba tak sie pisze :) ). Zastanawiam sie co bedzie lepsze taki proszek czy mleczko. Doradzcie co najlepiej zakupic, z czego jestescie zadowolone. Pozdrawiam, Marta
pinkie
2006-10-14
20:36:17
Email
Ja używam od początku Dzidziusia- 1,5kg kosztuje ok 7zł. Używam też płynu do prania i płynu do płukania. Bardzo dobry proszek
mayasun
2006-10-16
21:33:49
Email
Po płynie Lovela ubranka ładnie pachną i sa dośc miłe w dotyku. Uzywałam też Dzidziuisa - tani i dobry, ale mój mąż uparł się na JELPa, bo wsyzscy których się pytał używali JELPa, więc dla spokoju kupiłam go. Jest trochę lepszy od Dzidziusia, bo np. jak namoczyłam brudne ciuszki po kupce w zimnej wodzie z JELPem (została mi z dnia poprzedniego, niezdążyłam jej wylać, wiec w tej samej namoczyłam) to po kupce ani śladu. Dzidzius miał z tym problemy nawet w ciepłej wodzie. No ale JELP troche kosztuje.
pinkie
2006-10-17
09:21:50
Email
Ja od razu zapieram ubranka i pieluchy z kupką w ciepłej wodzie, mydlę mydłem (szarym lub jakimkolwiek) i po spłukaniu nie ma żadnych śladów. A nawet jak zostanie jakaś plamka, której nie zauważę, to w pralce schodzi bez problemu.A moze ja mam jakąś niesamowitą pralkę, bo pralka mojej mamy faktycznie nie dopierała wszystkiego. Piore w 40st i proszku sypie 160, jak w instrukcji. Ubranka wkładam pod koniec prania, lub piore recznie. Spiera sie i rywanol i pioktanina.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum