szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wózki dziecięce TAKO


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ania23
2006-10-14
Email
Mam pytanko odnosnie wózków firmy TAKO. czy moze któraś z was kupiła taki wózek? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie na ich temat. Mnie osobiście bardzo podobaja sie te wózki ale na razie oglądałam je tylko w internecie i jestem ciekawa jak sprawują sie w rzeczywistości
pinkie
2006-10-14
20:40:40
Email
Dziewczyny pisały już dużo na temat wózków, wystarczy wpisać "tako" lub "wózki" w wyszukiwarce
kiwi
2006-10-15
15:11:45
Email
Ja mam Tako City Voyager. Zarombiście ciężki, ale dzięki dużym kółkom łatwo się go pcha.Gorzej ze skręcaniem takim kolosem, zaraz po powocie ze szpitala mnie mogłam skręcać!. Bardzo duży, ja mam spory bagaznik więc dla mnie to raczej zaleta bo duża gondolka starczy mi na całą zimę. No i po tych wertepach po których jeżdżę świetnie się sprawdza więc pewnie po śniegu też będzie łatwo.Masę schowków, torba na pieluszki i duży kosz na zakupy - ja wkładam tam gigantyczny tornister mojej starszej córki. No i ma piękny kolor! Ja kupiłabym go jeszcze raz bo moim potrzebom odpowiada. Pozdrawiam!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum