szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - bakterie w moczu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Angela
2006-09-27
Email
witam dziewczyny. MAM PROBLEM. wczoraj byłam u lekarza i tak mnie przestraszył że nie moge przestać o tym myśleć. Kolejny raz mam bakterie w moczu. i opowiedział mi że właśnie dziś urodził się dzidziuś co dziewczyna miała jakiegoś gronkowca i dzidziuś urodził się z zapaleniem płuc. teraz to się naprawde boje przepisał mi antybiotyki i globulki dopochwowe i kazał przyjść w poniedziałek ale ja to chyba nie wytrzymam do poniedziałku. boje się. a jeśli w poniedziałek wyniki będą dobre to już zdecyduje się zostać w szpitalu do rodzenia bo mój lekarz ma dyżur i mówi że moge rodzić wcześniej.
Monik
2006-10-20
12:06:49
Email
hej Angela! Mam ten sam problem co Ty. Po raz kolejny wychodzą mi bakterie w moczu, choć badanie przeprowadzam w sposób prawidłowy. Też zaczynam się strasznie martwić...Do lekarza ide dopiero za parę dni. Też pewnie będę miała antybiotyki. NApisz co dalej wyszło Ci z tymi bakteriami. Pozdrawiam
bela
2006-10-20
12:42:09
Email
dziewczyny nie denerwujcie sie.Ja tez czesto mialam rozne bakterie w moczu ale to u ciezarnych sie zdarza.Angela ta dziewczyna musiala miec bakterie w pochwie i dlatego podczas porodu doszlo do zakazenia niemowlecia.Kazde zakazenie bakteryjne nalezy wyleczyc.Jesli beda sie one nadal powtarzac to w 36-37 tyg ciazy bedziecie mialay dodatkowe badania - posiew z pochwy.Jesli znow wyjda bakterie to mozliwe bedzie rodzenie przez CC by nie zakzic w drogach rodnych dziecka.Tak mi mowila moja Dr.Denerwowalam sie bo jestem podatna na takie zakazenia ale w badaniu przed porodem wyszlo ze jetsem czysta.Tak wiec spokojnie .......Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum