szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ~~CO DLA DZIDZI DO SZPITALA~~


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
justka271
2006-09-20
Email
Czesc dziewczyny! Mam pytanko co powinnam i po ile sztuk przygotowac dla malucha do szpitala...bo sama dokladnie niewiem co tu brac czy jakis puder tez jest potrzebny?Czy takie rzeczy w szpitalu juz daja..Moje kolezanki ktore kiedys rodzily to mowia ze szpital ubieral w swoje ciuszki a teraz trzeba miec wszystko swoje...Pozdrawiam 3majcie sie;-))
aniasz
2006-09-20
16:27:19
Email
musisz się dowiedzieć w szpitalu w którym zamierzasz rodzić, bo z tego co sie orientuję to każdy szpital żądzi się swoimi prawami. pozdrawiam
Basia.26
2006-09-20
16:27:46
Email
to juz zależy od szpitala. w jednych wszystko dają, a w innych musisz ty wszystko przygotować. ja do szpitala brałam tylko pieluszki i mokre chusteczki. no i rękawiczusie na łapki, żeby się łozuziak nie podrapał. całą resztę zapewniał szpital. najlepiej spytaj sie lekarki, jeśli pracuje w tym szpitalu, w którym chcesz rodzić, ona na pewno będzie wiedziała, a jak nie, to przejdz się tam na oddział i zapytaj:) miałam ze sobą dwie pieluszki tetrowe, czapeczkę... tak na wszelki wypadek:)
bela
2006-09-20
16:27:50
Email
zapytaj w szpitalu.U mnie nie trzeba bylo nic brac ale sa szpitale gdzie wymagana jest odziez.Tak wiec odsylam do szpitala w ktorym chcesz rodzic.TAm sie wszystkiego dowiesz: czy jest cos potrzebne a jesli tak to co i ile.
bela
2006-09-20
16:28:55
Email
he he wszystkie napisa;ysmy w jednym czasie!!!!!Co za wyczyn!!!!he he
Basia.26
2006-09-20
16:41:18
Email
dokładnie, też się uśmiałam;)
olufal
2006-09-20
22:12:33
Email
Prosze mamuski jakie zgrane ;)
olufal
2006-09-20
22:14:19
Email
Jedno jest pewne -nawet jezeli w szpitlu beda ubierac maluszka to na wypadek alergi mniej ze soba 2 kompleciki wyprane w platkach mydlanych.Buzka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum