szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - zachcianki kulinarne a płeć dziecka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kaszu
2005-03-15
Email
Witam!! Byłam dziś u gina-powiedział,że wszystko w porząsiu.To dobrze,bardzo mnie to cieszy,lecz jego niepokoi ten krwiak obok macicy {pisałam juz o tym wcześniej}. Dopiero 12 kwietnia następne usg,no i...zaczynam IItrymestr. Odnośnie smaczków: na samym początku ciąży jadłam rybki we wszystkich postaciach,słodycze nie pociągały i nadal nie pociągają wcale. Teraz nachodzi mnie okres na kwaśne,typu: kapustka kiszona, kwaśne jabłuszka, sok cytrynowy, grapefruity... Czy nie orientujecie się czy to oznacza dziewczynkę,czy chłopczyka??? Całuski dla Waszych brzuszków!
Jagoda
2005-03-15
21:12:34
Email
Podobno chłopca. Ja przez całą ciążę jadłam kwaśne - i co? Mam dziewczynkę! Zajrzyj do serwisu www.noworodek.pl, tam jest test na płeć.
Julia
2005-03-15
21:28:40
Email
A mi się chciało słodkiego, co oznacza dziewczynką, a mam chłopca. Nie wierzę w te głupie przesądy!
Agata
2005-03-16
07:28:09
Email
A mnie dopiero w 3 trymestrze wzięło na słodkie (pochłaniałam ogromne iliści, szczególnie Michałków) i co...? I mam córunię. A wcześniej to miksowałam wszystko... kwaśne, pikantne , rybki w occie. Och, jak sobie przypomne te czasy...Mniam
Gadzia
2005-03-20
18:09:44
Email
Witam, Na samym poczatku to tylko mialam uscicki z kiblem, potem same mieso i mieso,ogorki kiszone. W chwili obecnej miesko to numer 1 ale juz nie tak jak 3 tygodnie temu. Mam mniejszy apetyt, jem 1 tabletke Feminatalu i wcinam warzywka...od tygodnia snikersy:) Pozdrawiam!!
agnieszka74
2005-03-20
21:16:26
Email
JA JADŁAM I KWASNE I SŁODKIE... NIE MIAŁAM JAKIS SZCZEGÓLNYCH ZACHCIANEK. MAM CHŁOPCA.:-)

kyja
2005-03-21
07:32:38
Email
ja miałam cały czas ogromny apetyt na nabiał i mięso,za słodyczami nie przepadałam.Nie miałam szczególnych zachcianek, urodziłam synka:-)))
mAGDA
2005-03-23
22:56:57
Email
ja mam zawsze ochote na owocki! ...najbardziej na kiwi! ...odrzuca mnie caly czas od majonezu ! a na samym poczatku to obzeralam sie pierogami , kluskami ....itp ...
Anula
2005-03-28
22:45:03
Email
W pierwszej ciąży jadłam słodkie (ciasta, lody, miód) i mam chłopca.Teraz też mam ochotę na to samo-słodkie a podobno ma być dziewczynka.Jednak obie ciąże ogromnie się od siebie różnią.Za pierwszym razem cały I trymest wymiotowałam,do końca byłam bardziej sprawna i wyciszona.Teraz cały I trymest nie wymiotowałam ani razu, ale za to muliło mnie całymi dniami, a to było jeszcze gorsze od wymiotów i nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. No i te moje humory-cały czas chodzę wściekła i byle co mnie wkurza.
olenka77
2005-07-20
11:57:38
Email
Witam!Ja dodam od siebie,że w I i II trymestrze miałam ochotę na owoce (zwłaszcza banany i jabłka) i kapustę kiszoną, której mogłam zjeść i pół kilograma za jednym posiedzeniem.Zaś nie miałam ochoty na słodycze.Dopiero w III trymestrze bardzo smakują mi słodycze,w dalszym ciągu siedze w owocach (potrafiłam zjeść w ciągu dna kilogram truskawek,aż mąż się wystraszył czy mi tyle wolno?),za to przez całą ciąże nie mam większej ochoty na mięso.Podobno będzie to córeczka?!Co Wy na to?
agucha
2005-07-20
12:38:57
Email
A mi się w zasadzie wcale nie chce jeść, wyjatkiem był okres kiedy była u mnie moja mamuśka i mi gotowała ;)) oczywiście nie głodze się jem regularnie ale bez zbytniego polotu. Jedynie owoce bardzo mnie kręcą i to w każdych ilościach. z kolei na nabiał nie moge patrzeć zmuszam się do jogurtów bo wiem, że dzidziuś musi mieć chociaz troche nabiału w diecie ale ogólnie to bleee. Słodycze też nie bardzo, na usg wyszła dziewczynka ale jak sama pani doktor powiedziała tak naprawdę to dopiero na porodówce się okaże :D:D Buziaczki !!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum