szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Temperatura w ciazy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lulu
2006-09-07
Email
Czesc!Mam pytanie. Od roku mam cykle co 28-29dni. Dzis jest 33 dzien i okresu jak nie widac tak nie widac. Fakt mam objawy jakby mial sie pojawic,czyli bole brzucha i obrzamiale piersi. Natomiast dzis poczulam podwyzszona temp. i okazalo sie,ze mam 37,3 co mi sie wczesniej nie zdarzalo. Czuje cala rozpalona twarz, ale nie jestem przeziebiona. prowadze bardzo spokojny tryb zycia. Chcialam dodac,ze z moim partnerem bazujemy na stosunku przerywanym. Czy moge byc w ciazy?
ciekawa
2006-09-07
12:56:31
Email
to normalne że kobiecie podnosi sie temperatura przed okresem. A skoro masz lekkie opóźnienie to moze byc nawet nieco wyzsza niż zwykle. Skolei ciąża teżharakteryzuje się podwyzszoną temperaturą ale żeby zaraz byc rozpalonym(???) zrób test jeśli się denerwujesz:)
Mar-Tussia
2006-09-07
13:12:47
Email
Cześć lulu! Objawy ,które opisujesz mogą wskazywać na ciążę, ale nie muszą to może być jakaś infekcja i stąd ta temperatura. Stounek przerywany,to nie jest dobra metoda antykoncepcji, dlatego istnieje proawdopodobieństwo ciąży. Najlepiej zrób sobie test ciążowy,kupisz w każdej aptece,jak wyjdzie pozytywnie to idź do lekarza,a jak nagatywnie a objawy nie ustąpią to po ok. tygodniu zrób następny. Testy dają dużą pewność, ale też zawodzą dlatego dobrze jest je powtórzyć, a w razie czego idź jeszcze do lekarza. Powodzenia!!
lulu
2006-09-07
13:42:26
Email
hehe.rozpalona, mam na mysli,ze mam jakies wypieki na twarzy i mi goraco, ale dopiero dzisiaj. zaniepokoilam sie po telefonie przyjaciolki, ktorej snilo sie,ze jestem w ciazy. zrobie test jesli do jutra nie dostane.
ciekawa
2006-09-07
16:51:33
Email
Kurcze ja dopiero doczytałam-"przerywany":) Żeczywiście ta "metoda antykoncepcyjna" jeśli wogule można sie o niej tak wyrazic-to zły pomysła. Chyba, że zależy Ci na zajściu w ciążę.Przeciez plemniki wydostają sie w płynie ejakulacyjnym przed wytryskiem. Oj oj co to za pomysły:( Poza tym mnie tam by sie nie chciało stresować czy zdaże, czy nie. Nie lepiej sie pożadnie zabezpieczyć. Pozdrawiam
lulu
2006-09-08
13:21:23
Email
powiem szczerze,ze mojego partnera to nie stresuje i przez dluzszy czas stosuje ta metode i jestem zadowolona, przynajmniej tabletkami sie nie truje(kiedys bralam). A ciaza bylaby milym zaskoczeniem. Nadal nie mam okresu.
bela
2006-09-08
13:48:47
Email
zrob test bedzie wszystko jasne bo cos mi sie wydaje ze.... :-)).CZekam na wynik i wiesci.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum