szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Skurcze BRAXTONA-HICKSA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Natalka86
2006-08-31
Email
cześć dziewczyny! jestem w 33 tyg. ciąży i zaczynają mi dokuczać bóle w podbrzuszu takie jak przed okresem i w krzyżu.czy to są te słynne skurcze Braxtona-Hicksa? czy jakoś tak :) czy któraś może coś o nich powiedzieć,czy znaczą one że ta straszna chwila porodu którego się tak boje jest coraz bliżej skoro nie miałam ich wcześniej?dziękuje za odpowiedzi :***
JOLA-JOLKA
2006-09-04
21:30:36
Email
Witam.Ja takie bóle miałam całą ciążę.Dostawałam leki na podtrzymanie.Wszystko jest ok.To mogą, ale nie muszą być skurcze przepowiadające.
Agness
2006-09-04
21:55:22
Email
Heja :) Mnie również od kilku dni bardzo dokuczają skurcze (29 tydzień). Podobnie z bólem krzyża - wysiedzieć nie mogę nawet przez 1/2 h. Z tego, co czytałam wynika, iż występowanie skurczy jest objawem przygotowywania się macicy do porodu i to zupełnie normalne zjawisko.
Natalka86
2006-09-05
08:23:26
Email
dzieki dziewczyny za info ;) pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum