szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - testy, ciaza i torbiele


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
acesty
2006-08-30
Email
Witajcie Drogie Dziewczyny, Od kliku dni czytam różne fora na temat ciąży i bycia matką, ale dopiero tutaj u Was wydało mi się miło i sympatycznie i odważyłam sie napisać. Moim problemem jest to, że od roku z mężem staramy się jak na razie bezskutecznie o dziecko. Mam nieregularne cykle 33-45 dni, w zależności od pory roku i natężenia stresów w pracy. Ale ostatnio złapałam się na tym, że mimo wszystko od 8 lipca do tej pory nie miałam okresu (53 dni). Zrobiłam wczoraj wieczorem test ciążowy, ale wyszedł negatywnie. Żadnych objawów ani na zbliżający się okres (czyli bolące piersi, rozdrażnienie, itp.) nie mam. Nie mam też jakichkolwiek objawów ciążowych, o których piszą wszystkie ciężarówki (mdłosci, ból piersi, wyczulenie na zapachy, ect.). Jedyne co mi od kilku dni dolega to delikatnie odczuwane ciągnące kłócie w podbrzuszu na wysokości lewego jajnika. Boję się że to może być jakas torbiel, rak czy coś okropnego (bo panikara jestem :). W piątek idę do lekarza więc się pewnie wyjaśni, ale niezależnie od tego może któras z Was orientuje się z czym ten ból może być związany? Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)
Basia.26
2006-08-30
16:16:12
Email
witaj na farum:) cięzko wywnioskowac co jest grane, może to być jakiś stan zapalny jajnika... nie chcę tu prorokowac na temat ciąży, nigdy nic nie wiadomo. u mnie jednak dopiero około 3 miesiąca pojawiły sie bóle w podbrzuszu, co świadczyło o naciąganiu wiezadeł podtrzymujących macicę. ale każdy organizm jest indywidualnością i reagowac może inaczej. czekamy do piątku na relacje z wizyty
ciekawa
2006-08-30
20:28:59
Email
Miałam torbielke 10 lat temu. Nieregularne miesiaczki-nawet po kilka miesiecy bez okresu. Bolało mnie własnie koło jajnika-ale to nie jest groźne-czesto sie zdaża i jeśli torbielka nie jest duza to niczym sie nie przejmuj. Mnie sie schowała po regulacji cyjklu tabletkami antykoncepcyjnymi. Tylko ostrzegam jesli bedziesz brała jakieś hormony to kontroluj piersi co miesiac.
acesty
2006-08-30
23:09:24
Email
Witajcie, no trochę zaczynam swirowac i się sama nakręcać. Właśnie jestem na etapie dołowania się, że jak to ciąża to jestem fatalną matką, że tego nie wiem. A jak jakieś dolegliwości kobiece, to się dołuje że to jakas poważna sprawa. nie wiem jak do tego piatku wyrobie :) A co do tabletek, to ja od 5 lat z mężem bez pigółek antykoncepcyjnych żyje.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum