szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Zbyt wysokie HCG-beta??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Oliwka
2006-08-25
Email
Witam ponownie. 2 dni temu robiłam hcg - wynik 3081, dzisiaj czyli po 2 dniach 8598.. patrząc na tabele, przynajmniej te z disgnostyki, wygląda jakbym przez ostatnie 2 dni przeskoczyła o tydzień?!?! Dotychczas wydawało mi się to wszystko jasne i czytelne ale teraz już zupełnie zgłupiałam. O co tutaj chodzi? Czy to możliwe? Czy dzieje się coś złego? Piszcie proszę
bela
2006-08-26
07:31:26
Email
czesc Oliwka.Mysle ze nie masz sie czym martwic poniewaz hcg podwaja sie co 2 dni.Minimalne roznice rowniez sie zdarzaja.Moja szwagierka miala bardzo wolny przysrost i dr powiedziala ze raczej nic nie bedzie.Kolejne ostatnie 3 badanie (tak dla sprawdzenia) wykazalo duzy skok hcg.Lekarz tez sie zdziwil ale dzidzius w drodze.Organizm roznie reaguje czasem nie ksiazkowo.Gdyby przyrost byl mniejszy wtedy mozna by sie martwic.Mysle wiec ze wszystko jest na dobrej drodze.Udaj sie koniecznie do lekarza dla potwierdzenia ciazy....Wszystkiego naj
Oliwka
2006-09-02
19:40:34
Email
Witam ponownie. 3 dni temu bylam na wizycie. Malenstwu bije serduszko! Kamien spadl mi z serca. Pozdrawiam!
bela
2006-09-02
22:17:46
Email
no widzisz....Gratuluje!!!Dbaj o siebie.A na kiedy masz termin???Moze bedziesz pisac tu na forum??
Oliwka
2006-09-08
14:06:14
Email
Bela, lekarz nie określił terminu na wizycie, ale taki książkowy wyliczyłam na 26 kwietnia, w dzień moich urodzin! Oczywiście mam świadomość, że mało kobiet rodzi w tym terminie chociaż nie ukrywam że byłoby fajnie :-) Pojawił się właśnie wątek "Kwietniówek" na happymum. Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum