szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - położenie płodu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2006-08-24
Email
witajcie dziewczyny mam do was pytanie tydz. temu bylam na usg i lekarz stwierdzil ze moj synek w 23 tyg jest ułozony glowka do dołu a sciana łozyska przednia 19mm napiszcie mi cos jak wiecie a moze macie taka sama sytuacje. pozdrawiam
anika1
2006-08-24
18:36:27
Email
właśnie czytam w swojej książęce ciążowej. też miałam USG w 23 tygodniu. Opis: położenie podłużne główkowe, łożysko ściana przednia 0.....(krpeczki to coś czego nie moge rozczytać)
Agness
2006-08-24
22:46:37
Email
U mnie w 20 tygodniu dziecko było w położeniu grzbietowoprzednim główkowym. Jak dla mnie to leżała dzidzia na brzuszku i powiedzmy prostopadle do podłoża :)
moniczka
2006-08-25
16:52:45
Email
U mnie w 20-stym tyg synek lezal w polozeniu miednicowym,czyli poziomo,teraz ide do gin w poniedzialek i mam nadzieje,ze uklada sie juz glowka w dol,bo potem coraz ciasniej...A! Jestem w 27 tyg

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum