szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - obnizone łożysko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2006-08-19
Email
Hej dziewczyny Byłam wczoraj na usg i co sie okazało ze w 23 tyg. czyli teraz mam obnizone łozysko i lekarz powiedzial ze moga byc problemy z porodem jak nic sie nie zmieni. Jak mialyscie takie doswiadczenia to napiszcie prosze czy to powzna sprawa i musze juz sie obawiac bo narazie sie stresuje i nie wiem co myslec. pozdrawiam mamuski
kasia-holland
2006-08-20
17:14:50
Email
witam aniu. Ja mam identyko ten sam problem. Ja jestem teraz w 22 tygodniu ciazy, i u mnie problem zaczol sie o wiele wczesniej. W 14 tygodniu zaczelam bardzo krwawic, krwawienia trwaly ponad miesiac, okzalo sie ze moje lozysko opadlo calkiem na dol. Od ponad trzech tygodni nie mam krwawien i moge juz robic cos a nie tylko lezec. W tym momencie moje lozysko lezy jeszcze za nisko zebym mogla normalnie rodzic. ale to dopiero 22 tydzien i jeszcze czas zeby lozysko sie podnioslo. Ja mam tylko czesciej kontrole i jestem dobrej mysli. Tyle sie martwilam i naplakalam ze juz nie jest wazene jak sie urodzi, zeby tylko bylo wszystko dobrze. Wiec jest to dosc powazna sprawa, jezeli lozysko z czasem sie podnosi to jest ok, ale jezeli spadnie to niestety ,, wczasy w szpitalu,,. Pozdrawiam serdecznie i najwazniejsze byc dobrej mysli:))
jula2
2006-08-21
11:41:11
Email
Cześć.Ja w 13t.c. dostałam bardzo mocnego krwawienia.Po pobycie w szpitalu i lekach wszystko się uspokoiło.Podczas USG lekarz stwierdził że mam łożysko nisko schodzące zakrywające ujście.Powiedział,że jak macica będzie się powiększać łożysko może się podnieść do góry.Nie podano mi jednak jaka mogła być przyczyna krwawienia.Bardzo siboję zwłaszcza że w styczniu miałam poronienie.
gosia24
2006-08-23
15:02:01
Email
Cześć, ja też mam łożysko przodujące. Dowiedziałam się o tym w 22tyg. no a w 26 nadal było przodujące i prawdopodobnie już sie nie podniesie. Teraz jestem w 28tyg i do tej pory-na szczęście-nie miałam krwawienia. pozdrawiam
kasia-holland
2006-08-26
20:59:32
Email
witam was serdecznie. jak tam z waszymi lozyskami??? moje wciaz siedzi tak jak bylo, przodujace i za nisko. mam tylko teraz problemy ze skurczami, mam dosc czesto i bolesne, slyszalam ze to normalne jak ma sie problemy z lozyskiem. wy tez tak macie???? serdeczne pozdrowionka:)))))
anna27
2006-08-27
18:34:40
Email
witaj Kasiu ja jak narazie nie mam skurczów ale odczuwam czasami bol z prawej strony nisko brzuszka(tak jakby koło jajników) boje sie isc na wizyte bo nie wiem czego moge sie spodziewac co mi lekarz powie a z drugiej str. juz bym chciala miec ta wizyte za soba bo moze nie ma czym az tak bardzo sie martwic.Badzmy dobrej mysli ze "nasze" łozyska ;) sie podniosa.
kasia-holland
2006-08-30
18:26:13
Email
hey aniu:)) mnie tez czasem pobolewa w tym samym miejscu mnie wiecej tyo ze po lewej stronie. ale jakos nie przejmuje sie tym bolem bo po krotkim czasie sam przechodzi. ja mam teraz wizyte 11 wrzesnia. ale jestem bardzo spokojna i optymistyczna. dzidzia daje mi juz niezle w kosc, pare dni temu czulam tylko wieczorami a teraz przez caly dzien tam mi sie kreci. pozdrwiam serdecznie i do uslyszenia:))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum