szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Idę do szpitala :-(


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kamila
2006-08-17
Email
Hej dziewczyny! Niestety jutro idę na tygodniowe "wczasy" do szpitala... byłam dziś u lekarza, niestety mam troszkę "luzu"... tzn. macica się kurczy, mam lekkie rozwarcie. Leki nic nie pomogą, muszę leżeć. Przejęłam się strasznie! Ale wiecie co, głównie pracą... mam takie stanowisko,że ciężko mnie zastąpić.. ale mój Szef to wspaniały człowiek, kazał leżeć,odpoczywać i nic się nie przejmować :) wiecie co najgorsze? Nic mnie nie boli, tzn nie bolało... do momentu jak wyszłam od lekarki... teraz też mnie brzuch pobolewa, ale myślę, że to nerwy odchodzą... Dodatkowo się deneruję, bo Kinia wraca w sobotę, nie widziałam jej tydzień, tak się stęskniłam! A tu teraz będzie musiała odwiedzać mamę w szpitalu... Na szczęście prawie skończyliśmy remontować jej pokój, więc choć to poprawi jej humor :) Trzymajcie się ciepło mamuśki! Wracam za tydzień, mam nadzieję!
21Aneta
2006-08-17
23:49:12
Email
Kamila - trzymamy kciuki! Napewno wszystko będzie dobrze :)
Magdalenka
2006-08-18
02:31:18
Email
pozdrawiam i zycze zdrowia! trzymam kcikui za mame i maluszka. magda
Natalka86
2006-08-18
09:38:44
Email
Wiesz,powiem Ci że to Ci dobrze zrobi.Ja też leżałam w szpitalu i bardzo mi to pomogło bo oswoiłam się ze szpitalnym "klimatem" i do tego wyciszyłam,porozmawiałam sobie z innymi brzuchatkami i było mi tam raźniej bo wszystkie miały zamiast brzuszków baloniki.Na pewno dasz rade,trzymam kciuki :) weź książki i gazetki fajne :)
MoNiSiA
2006-08-18
11:32:42
Email
Kamilo! Sercem i myślami jestem z Tobą i małym Leonkiem :-*** Buziaczki dla Kini :-**************
agnieszka74
2006-08-18
19:12:21
Email
Kamila trzymamy kciuki !!!
I ani się waż wracac do pracy !!!! Dziecko ważniejsze !!! Buziaki dla Ciebie i dzieciątek !!!
renya
2006-08-20
11:35:26
Email
Kamilko, my też serdecznie pozdrawiamy i trzymamy kciuki, żeby brzuszek się uspokoił :) Całuski dla Kini i brzunia :)
Isia
2006-08-24
23:13:26
Email
Kamilko, wracaj do nas z dobrymi wieściami!!!
Kamila
2006-08-29
13:26:22
Email
Hej dziewczyny! Dzięki za pamięć! Wyszłam w piątek. Nie jest lepiej, ale też nie jest gorzej :) mam sie oszczędzać, prowadzić "elegancko" :-) mimo, że szpital wyremontowany.. nudy jak cholera! Mam nadzieję, że nie wrócę tam szybko! Oczywiście mam zwolnienie lekarskie, do pracy juz raczej nie wrócę. Nie dam rady... Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum