szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - jaki szpital w Szczecinie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2006-08-17
Email
Hej dziewczyny. jak juz pisalam wczesniej jestem w 23 tyg. ciazy i coraz czesciej mysle jak to bedzie,gdy przyjdzie czas porodu. narazie sie mocno nie boje ale z czasem...kto wie. na dzien dzisiejszy jestem zdecydowana rodzic na Pomorzanach choc slyszalam rozne opinie "za" i "przeciw". napiszcie co o tym myslicie a moze ktoras z was tez tam bedzie rodzila swoje malenstwo.pozdrawiam :)
MoNiSiA
2006-08-18
11:06:02
Email
Rodziłam na pomorzanach. Baaardzo dużo osób mi tam polecało i się zdecydowałam. :-))) I co najważniejsze, nie żałuję. Poród odbierał mi doktor Rzepka, położna Kasia Majewska. Być może będziesz miała okazję trafić na doktora Żebiełowicza - jednego z najwybitniejszych ginekologów szczecińskich. Byłam u niego raz na wizycie prywatnej - rewelacja! Jest expertem od wykrywania wad u dzieci, rozpoznawania płci. Poza tym szpital przyjazny naturalnemu karmieniu. Porady fachowe i obszerne. Jeśli coś Cię interesuje pisz, postaram się pomóc. Pozdrawiam ciepło.
anna27
2006-08-20
17:57:29
Email
witaj Monisia wlasnie jestem po wizycie usg i co sie okazało ze bede miala synka wazy teraz (23tydz.)550g to chyba w normie ale co mnie niepokoi to ze lekarz powiedzial ze mam obnizone łozysko. Do wizyty lekarskiej czyli u Ryszarda Czajki bo u niego jestem pod kontrola mam jeszcze troche czasu i troche sie niepokoje czy niebedzie zadnych powiklan przy porodzie zwiazanych z tym niskim łozyskiem. A co do szpitala to fajnie ze masz pozytywne wrazenia mam nadzieje ze ja tez milo to bede wspominac:) pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum