szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - termin na grudzien


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anna27
2006-08-13
Email
hej dziewczyny jestem obecnie w 23 tyg termin mam na 11 gudnia. napiszcie jak sie czujecie bo ja ogolnie dobrze znosze ciaze tylko szybko tyje bo juz mi sie przytyło 9 kg :) a za tydz ide na usg i mam nadzieje ze w koncu sie dowiem czy to chłopaczek czy dziewczynka mnie tek wieczorami kopie ;) pozdrawiam
Kamila
2006-08-13
17:23:49
Email
Hej Aniu! Jest nas już pare z terminem na grudzień, piszemy w temacie GRUDZIEŃ 2006.. zajrzyj tam do nas :)
behatka
2006-08-15
12:11:33
Email
hej, witam serdecznie wszystkie grudniowe mamusie :))) ja mam termin na 4 grudnia, wieć bardzo blisko Twojego, Aniu. Wiem juz że to bedzie chłopak - kopie mnie dość mocno od ponad trzech tygodni - czasem aż boli :))) Przytyłam do tej pory troche ponad 5 kilo, ale waga mi troche "skacze"- nieznacznie w góre i w dól-nie wiem dlaczego. Mam w domu wage elektroniczna wiec sobie nie załuje :))) Życze Wam dziewczyny wspaniałego samopoczucia . Pozdrawiam
agula
2006-08-16
09:45:13
Email
Aniu, napisałam do Ciebie przez pomyłkę w temacie grudzień 2006, pozdrawiam:)
BALBIA
2006-09-22
10:47:15
Email
WITAM GRUDNIOWE MAMUSKI;) JA ZACZEłAM WłASNIE 30 TYDZ.CIążY ,TERMIN MAM NA OK 13 GRUDNIA ALE PONIEWAż TO JEST DZIEWCZYNKA WIEC LICZE ,żE BEDZIE WCZEśNIEJ! 4 PAżDZIERNIKA JADE NA OSTATNIE Z 3ECH 3-WYMIAROWE USG I ZNOWU ZOBACZę SWOJą KSIęZNICZKę W CAłEJ OKAZAłOśCI A JEST JUZ CHYBA NA CO POPATRZEć NA 2,5 M-CA PRZED PORODEM. CZUJę SIE NIEżLE CHOć OST.BARDZO DOKUCZAłA MI PRZYPADłOść KANAłU CIEśNI NADGARSTKA ;( TERAZ JUZ JEST LEPIEJ ALE ZNóW WZIEłO MNIE PRZEZIEBIENIE I 4 DZIEń JESTEM UWIęZIONA W łóżKU BO BOJę SIE BARDZIEJ PRZEZIęBIć WKOńCU NIE MAMY DUżEGO POLA WYBORU WśRóD LEKóW ...MI POZOSTAJE HERBATKA Z MIODEM I CYTRYNą ALBO MLEKO Z MIODEM ,WłASNIE WYSłAłAM MężA PO SOK MALINOWY;)DO PRACY JUZ NIE CHODZę BO MOI PRACODAWCY KAZALI MI OD WRZEśNIA WYPOCZYWAć-W SUMIE FAJNIE JEST NA WOLNYM TYLKO ,żE TO NIE TAK JAK SIE NIE JEST W CIążY BO JA NP CIąGLE JESTEM ZMęCZONA I MNóSTWO CZASU BYM SPAłą ZAMIAST ROBIć COś PORZYTECZNEGO ,STRASZNIE SIę SZYBKO MęCZE CZY WY TEżTAK MACIE ? NIE JEST TO WINA KG BO PRZYTYłAM OK 7 KG+ I MAM 57 KG POZDRAWIAM I CZEKAM NA POSTY

BALBIA
2006-09-22
11:03:53
Email
przepraszam za ten capslock -tak mi sie nieswiadomie włączył;)
agula
2006-09-22
11:11:59
Email
Hej BALBIA:) Mnie też już się zaczął 30 tc. Termin mam na 8.12. I też córeczka, chciałabym żeby urodziła się w grudniu, listopad to taki nieciekawy mc. No i aktualnie też jestem przeziębiona:(Masz rację, zbytnio nie mamy wyboru w lekarstwach, wyleżeć to chyba najlepsza metoda. Pozdrawiam Ps: możesz do nas zajrzeć w temacie grudzień 2006, tam jest nas o wiele więcej:)
BALBIA
2006-09-22
12:15:04
Email
AGULKA dzieki za odpis-a tak wogóle to ja też Agniecha;) myślałam ,ze to grudniowe forum to własnie to ale poszukam tego własciwego;)buziaczki
agula
2006-09-22
12:27:19
Email
To jeszcze zanim przeniesiesz się na tamto forum, skoro już tyle podobieństw miedzy nami to z jakiego miasta jesteś?
BALBIA
2006-09-22
12:39:04
Email
Jestem z Rybnika znalazłam tamto forum nawet juz coś dopisałam ;) agulka jeśli bedziesz miała ochotę podaję mojego maila balbia@o2.pl a tam podam Ci GG chetnie porozmawiam z kimś prywatnie o naszym błogosławionym stanie buziaki

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum