szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Cycek w banku wg Agaty Passent


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kiwi
2006-08-07
Email
http://kobieta.onet.pl/1199678543273576,11,itemblog.html pani passent źle się czuje bo chce po męsku porozmawiać o funduszach a tu bezczelny sutek matki karmiącej zbija ją z tropu, kretynka - proszę o komentarze bo mnie zabił ten artykuł!
sylwia
2006-08-07
11:23:51
Email
Jakos neiswojo czuje się po przeczytaniu tego artykułu. Wiesz zgadzam się z jednym internautą, który napisał, ze uzywanie słowa cyc, cycek w komtekście karmienia jest już wulgarne i takie odarte. Osobiście karmienie piersią traktuję jako mój taki intymny kontakt z dzieckiem i nie lubiłam jak nam w tej sytuacji wlepiało się stado ciekawskich facetów. Jednak to jest indywidualna sprawa kobiety, czy jej odpowiada karmienie w miejscu publicznym, czy nie czuje dyskomfortu. Wychodze z założenia, że we wszystkim potrzebny jest umiar i jeśli kobieta karmi maluszka i przysłoni lekko pierś pieluszką to dlaczego miałoby to przeszkadzać społeczeństwu, ale jesli kobieta zachowuje się w ten sposób, jak na przykład moja szwagierka, że karmiąc z jednej piersi najchetniej wystawiłąby drugą, to jest to trochę mniej smaczne. A Passent to osobliwość jakoś mniej ją toleruje i zdecydowanie wole zdanie Chylinskiej. Taki dziwoląg chyba jestem, pozdrawiam cie cieplutko i całuje brzusio, sylwia :)))
kiwi
2006-08-07
12:35:02
Email
Artykuł Chylińskiej był śmieszny i zgodny sprawdą tylko forma sadystyczna taka jakaś. Ale passent mnie wyprowadziła z równowagi - dama w banku a tu raptem ktoś ośmielił się wystawić wieliki sutek! A wymyślanie złośliwych nazw dla stowarzyszeń które bronią praw matek?! głupia cipsko! A żeby jej owe cyce wisiały do kolan , małpie! I patrzyły na buciki! A może ona zazdrości tym matkom i dlatego tyle jadu...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum