szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - zaplanowany drugi dzidzius


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
góraleczka
2006-08-03
Email
witam wszystkie posiadaczki dzieciaczkow.mam 23 lata i 20 mc coreczke i postanowilismy z mezem postarac sie o drugiego dzidziuasia ale jestem pelna obaw jak ja sobie poradze wiem ze teraz bedzie mi latwiej bo mam jakas wprawe i wiem co trzeba robic ale jednak kolejna ciaza to rowniez wielkie przezycie dla kobiety.ja sama nie mam rodzicow moge tylko polegac na tesciachi tak mysle ze nie wiem czy podolam temu wszystkiemu ale czuje ze chce zreszta przed 30 bylabym ,,odrobiona,,kurcze chce ale sie troszke boje juz sama nie wiem prosze o jakies kilka slow wsparcia.pozdrawiam
Basia.26
2006-08-04
06:16:49
Email
Góraleczko ja mam synka, 6 miesięcy, i też tak sobie myślę, że na pewno drugie dzieciątko bede chciała mieć:) i to właśnie za jakieś dwa latka bym się postarała, to prawie tak jak i ty:) no cóż, można tu wymieniac wiele za i przeciw. ja końcówkę lipca bardzo xle się czułam, osłabienie, senność itd. a moja mama na to, ze pewnie w ciązy jestem i ona by się z tego bardzo bardzo cieszyła, hahaha. no bo im mniejsza różnica wieku, tym łatwiej się dogadują dzieci. aż mnie rozbawiła, bo kiedys to ani myślała odzywać sie o wnuka (bylam 4 lata po ślubie jak urodziłam:) a teraz to już krzyczy o drugiego jak jeszcze jeden od ziemi nie odrósł:) wiem, że to znowu te same obawy przed ciążą, co przed tą pierwszą. ale ja sobie obiecałam, ze nie będę miała wątpliwości, czy zajaść w ciąże znowu, bo pierwszą świetnie zniosłam. łatwo się mówi "nie bede miała wątpliwosci".... zobaczymy w praniu;) bo im dalej od tego pierwszego porodu, tym trudniej:) tak czy owak życzę ci rozsądnej decyzji, jaka by ona nie była:) i konicznie napisz co zdecydowaliście z mężem:) pozdrawiam
emcia
2006-08-04
12:03:59
Email
witam zapraszam do działu dziecko, temat: klub mam dwójki , tam dowiesz sie czegos wiecej na ten temat. Serdecznie pozdrawiam
kiwi
2006-08-04
12:04:17
Email
Różnica pomiędzy mną a moim bratem to 2 lata i jest fajnie bo jesteśmy zżyci. Między moimi córkami będzie 8 lat - i też wygodnie dla mnie bo starsza córka nie wymaga już takiej opieki jak 2 latek a ciąża potrafi być upierdliwa zwłaszcza z drugim małym dzieckiem na ręku! Tylko teraz moje córki razem bawić się nie będą to tak jakbym miała dwie jedynaczki. Chyba mniejsza różnica jest lepsza dla dzieci.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum