szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - OSTRE DANIE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
natalka86
2006-07-26
Email
dziewczyny jestem troche zaniepokojona.ogólnie kocham jeść ostre potrawy,ale w czasie ciąży bardzo się wstrzymuję by ich nie jeść.jednak wczoraj nie wytrzymałam i dopadłam pizze na ostro.dzisiaj mam straszna biegunke i boje się że to w jakiś sposób może zaszkodzić mojemu BRZUSZKOWI.czy cos może się stać mojej fasolce???prosze o pilne odpowiedzi.
anika1
2006-07-26
08:33:37
Email
Nie wydaje mi się żeby to mogło zaszkodzić dzidziusiowi. Moja koleżanka jest strasznym amatorem pizzy i wcinała ją do samego porodu. Na pewno po ostrym jedzonku bardziej dokucza zgaga. A może z tą pizzą było cos nie tak?
natalka86
2006-07-26
09:18:10
Email
wydaje mi się że z pizzą było ok i nie chodziło mi o to że to była pizza ale bardziej o to że była MEGA OSTRA.mi oczywiscie smakowała ale nie wiem czy dzidzi też,a jeżeli dzidzi smakowała czy jej nie zaszkodziła bo skoro mój organizm przetworzył ja na ostra biegunke to chyba zaszkodzila mi i niestety na pewno dzidzi???
natalka86
2006-07-26
09:18:47
Email
wydaje mi się że z pizzą było ok i nie chodziło mi o to że to była pizza ale bardziej o to że była MEGA OSTRA.mi oczywiscie smakowała ale nie wiem czy dzidzi też,a jeżeli dzidzi smakowała czy jej nie zaszkodziła bo skoro mój organizm przetworzył ja na ostra biegunke to chyba zaszkodzila mi i niestety na pewno dzidzi???
kiwi
2006-07-26
09:23:18
Email
Natalka nie stresuj się, sraczka napewno nie zrobi krzywdy Twojej maleńkiej dzidzi. Myślę że powodem jest coś innego niż ostra potrawa. Ja przez całą ciążę wsuwam na ostro i mój lekarz nie widzi przeciwskazań - muszę najeść się na zapas bo po porodzie nie będzie szans na coś smacznego. Pozdrawiam mamuśku!
natalka86
2006-07-26
09:40:31
Email
na serio to nie szkodzi?to od dzisiaj wsuwam codziennie ostre jupiiiiiii.a biegunka na bang po pizzy bo moj chłopak też ją jadł i musiał dzisiaj wysiąść aż z autobusu.... :D ten to ma pecha :D hihihi
MoNiSiA
2006-07-26
14:20:51
Email
Natalka, nie martw się. Możesz spokojnie jeść ostre dania, ale pamiętaj o witaminach i zdrowej żywności, bo to co jesz, wiadomo - je i Twoje dziecko, dlatego nie zapominaj o tym. Ja w ciąży uwielbiałam hamburgery i nie szczędziłam sobie ich. Teraz trochę winię siebie za to, bo przytyłam baaardzo dużo, czego wynikiem były właśnie fast food'owe jedzonka i słodycze w ogrooomnych ilościach. Pozdrawiam.
malutka
2006-07-26
19:08:58
Email
no widzisz, mnie tez ostatnio bierze biegunka...tylko po kawie i chyba z niej zrezygnuje...
natalka86
2006-07-27
08:09:20
Email
nie no tej pizzy na pewno nie zjem już :) to co przeżyłam z moim brzuszkiem po nej było wręcz straszne :P z kebaba i takich fast food'ow narazie nie zrezygnuje bo lubie tymbardziej że jako mama karmiąca (a raczej taka co będzie chciała karmić) będe musiała z tego później zrezygnować.szkoda że nienawidze owoców!!! raz po raz staram się coś tam zjeść żeby dzidzia miała,ale reszte mam nadzieję uzupełnia troche tabletki.pozdroo

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum