szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Twardy brzuch


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marta7896
2006-07-24
Email
Czesc, Od jakiegos czasu obserwuje, ze moj brzuch czasem jest twardy (20tydz.). Nie odczuwam przy tym boli, ale to jest dziwne uczucie. Mam nadzieje, ze nie jest to powod do zmartwien. Jesli cos wiecie na ten temat, mialyscie podobne odczucia - napiszcie. Pozdrawiam
hela
2006-07-24
17:04:47
Email
a skąd wiesz że masz twardy brzuch, jakoś to odczuwasz czy macasz i masz twardy?????
Julia
2006-07-24
17:11:42
Email
Marto ja też tak miałam. Z tego co wiem, to jeśli nie czujesz przy tym bólu to jest ok, ale jeśli masz wątpliwości, zapytaj lekarza. Ale raczej nie musisz się martwić. Macica w drugiej połowie ciąży "przygotowuje się" do porodu i ćwiczy sobie takie skurcze- bo twardy brzuch to po prostu skurcz macicy. Nie martw się, to normalne i np. u mnie pojawiało się często, ale to pewnie indywidualna sprawa.
angela
2006-07-27
12:23:28
Email
tak u mnie w tym czasie tez badzo często pojawiało sie twardnienie brzucha.zamartwiałam sie bardzo.najwaznieksze to nie dotykać brzucha bo ja cały czas macałam i to jeszcze pogarsza sprawe.no i często brałam nospe.teraz juz wogóle nie biore( 29 tydz) bo juz minęło
marta7896
2006-07-28
10:20:45
Email
Dzieki za odpowiedzi. Co do dotykania brzucha, to niestety dotykam, bo nie moge sie powstrzymac. Po prostu czasem sobie go pomasuje. Mam nadzieje,ze niebawem mi to przejdzie :) Pozdrawiam, Marta

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum