szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - PUSTY PĘCHERZYK?!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
venuss
2006-07-23
Email
Wg moich obliczen jestem w 5 tc(II). Kiedy był tydzien 3 (i termin miesiaczki) mialam skąpe plamienie, wiec zapisałam sie do lekarza po pomoc. Wizita za 2 dni (plamienie ustało). Gin zrobil USG i powiedzial ze nic nie widac, dodał ze "boimy sie ciąży pozamacicznej co grozi łyższeczkowaniem" SZOK! Kazał zrobić badanie krwi i przyjsc za tydzien. Badanie krwi wykazało ze ciąza jest, kolejne USG po tygodniu pokazało pęcherzyk na swoim miejscu (super) tylko Gin mnie ostudził: prosze sie jeszcze nie cieszyc bo pecherzyk może byc pusty. DRUGI SZOK! Czy moj wiek 35 lat upowaznia gina zeby zakładac najgorszy scenariusz?! tak bardzo sie boje... powiedzcie czy plamienie (3dniowe) na poczatku ciązy stanowi zagrożenie? Czy Gin nie powinien zapisac mi leków, witamin, lub przynajmniej skierowac na ogólne badania?
ciekawa
2006-07-23
18:23:00
Email
Jejku:( Wenus spokojnie lepiej niech martwi sie na zapas niż miał by cos przegapić. Witaminy w takiej sytuacji niec Ci nie pomogą a jeśli wszystko w pozadku nie ma znaczenia, ze zaczniesz brać je troche później. Twój wiek to jednak podwyższone ryzyko i pewnie dlatego dmucha na zimne. Nie sądze żeby badania krwi mogły szybciej wyjasnić sytuacje. Pewnie trzeba to dokładnie obejrzeć na USG. Trzymaj sie:) Najważniejsze w tej chwili jest Twoje zdrowie.
venuss
2006-07-24
12:38:37
Email
Ciekawa dzięki za dobre słowo:) postanowiłam zmienic lekarza. Oczywiście co ma być to będzie bez względu na Gina, ale dzis mam wizyte, dowiem sie co w trawie piszczy. Tobie też życze zdrowia Kochana, buziaki:)
marta0309
2006-07-24
13:54:03
Email
Jak ja poszłam do lekarza w 3 tyg ciązy to USG pokazało pęcherzyk ale lekarz nie założył mi karty twierdząc, że lepiej poczekać do nastepnego USg żeby byc pewnym ,że pęchęrzk nie jest pusty a mam 23 lata, wie mysle Venuss, że twoj lekarz nie mial nic zlego na mysli. I nie martw sie na zapas.Podobno takie plamienie przypadajace na dni miesiaczki jet normalne.powodzenia:)
venuss
2006-07-26
19:07:12
Email
Marta dzięki, kochana, zmieniłam jednak lekarza. Jestem zadowolona! Dzizia ma 9 mm, jest ok. Teraz tylko trzeba dbać o siebie i zapobiegać mdłościom. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!
ciekawa
2006-07-26
20:27:16
Email
Jupii! Czyli wszystko ok(?) Gratuluje i ciesze sie bardzo:)
JOLA-JOLKA
2006-07-27
15:43:49
Email
Ja na podtrzmanie ciąży dostawałam duphaston i nospe, bo miałam częste bóle brzucha.
venuss
2006-07-28
17:48:43
Email
Ciekawa też się cieszę, a co u Ciebie kofana?
ciekawa
2006-07-28
18:46:52
Email
Ja dostałam miesiączke;( Ale mierze sobie temperaturke i własnie dotałam od kolezanki taka karte do zapisywania obserwacji:)Chyba zabior sie tez za obserwacje śluzu-tylko musze poczytac o tym:) Narzie pakuje sie na obóz treningowy;) Własnie zaczełam urlop. pozdrawiam
venuss
2006-07-29
09:38:28
Email
Ciekawa, dbaj o siebie i baw sie dobrze:) Pozdrawiam z Mazur
ciekawa
2006-07-29
09:50:42
Email
pozdrawiam z Warmi:)dbac bedę na pewno-dzieki

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum