szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Bezproblemowe zwolnienie lekarskie??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ewelinek
2006-07-15
Email
Dziewczyne mam dosyć poważny problem i chciałabym zapytać czy któraś z Was może się spotkała z takim czymś. Chodzi o zwolnienie lekarskie a dokładniej o to, że moja genuialna lekarka nie chce mi go dawać. Pracuję w sumie za biurkiem, jednak w niezbyt dogodnych warunkach. W jednym, niedużym pokoju jest 7 innych osób i 8 non stop działających komputerów i jeszcze nie ma okna normalnego tylko takie dachowe, które nic nie daje i jeszcze ciągle ktoś włazi i wyłazi, jest okropny hałas, ciągle dzwonią telefony (pracuję w hurtowni w dziale sprzedaży)i wogle to nawet na siusiu nie da rady wyjść... Moja lekarka stwierdziła, że to pracodawca powinien zadbać o warunki pracy i ona mi może dać zwolnienie na 2 tyg. z powodu upałów, a jak sytuacja się nie zmieni to mam iść z tym do sądu pracy i pozwać mojego pracodawcę! Pomysł wydaje mi się conajmniej chory bo gdzie ja w 23 tyg. ciązy będe sie po sądach szwędać!? Po za tym cały czas powtarza, że dziecko rozwija się prawidłowo i ona nie może wystawiać zwolnienia na zdrową ciążę!? To może mam czekać, aż (nie daj Boże!!!) coś się stanie!? Brak słów poprostu! Powiedzcie czy tylko ja trafiłam na taką felerną lekarkę??????????
hela
2006-07-16
00:25:58
Email
cześć. ja jestem na zwolnieniu od samego początku, miałam małe problemy, ale jest już dobrze i nie mam nic do gadania, dalej dostaje zwolnienie i chyba będzie tak do końca. zmień lekarza,niektóre baby ginekolodzy to straszne kutwy, mam przykre doświadczenia, faceci są inni, bardziej współczujący.powodzenia.pa
kiwi
2006-07-16
07:49:04
Email
Zmień lekarza! Koniecznie! Ja jestm od samego początku na zwolnieniu, lekarz wpisuje w mojej karcie ból brzucha - leczenie nospa i to jest podstawa do zwolnienia! A ta lekarka sama niech idzie do sądu głupi babol! Najgłupszy pomysł na ziemi! Jest cała masa lekarzy którzy traktują pacjentki jak człowieka a nie jak mięso badawcze! Uciekaj od tej baby okropnej masz jeszce sporo czasu na przyzwyczajenie sie do nowego gina! Pozdrawiam.
Gosia
2006-07-16
19:55:23
Email
ewelinek:) Mówisz że boli cię kręgosłup i ze twardnieje ci brzuch a to powoduje kłucia...jesli to na tego babola nie podziała to tak jak dziewczyny ci radzą zmień lekarza!!!Pozdrawiam:)
ewelinek
2006-07-16
22:18:45
Email
Dzięki Kobitki! Właśnie szukam nowego gin i mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę... jeszcze raz dzięki za wsparcie ;)
Nina81
2006-07-17
15:25:31
Email
moze i ta baba miala racje mowiac, ze pracodawca powinien zapewnic warunki, ale ona chyba nie zna realiow zycia! jeszcze w tych upalach brakuje Ci latania po sadach pracy i niepotrzebnego stresu. a potem jak zdecydujesz sie na powrot do pracy to pomoze Ci szukac nowej? bo w starej nie masz sie co pokazywac. okropne jak niektorzy lekarze podchodza do sprawy...
emcia
2006-07-17
22:12:20
Email
Ja przy pierwszej ciąży miałam zwolnienie od początku do końca, ze względu na małe problemy. Przy drugiej ciąży lekarka tylko pytała czy pisać dalej zwolnienie, no i pisała, też do końca. Dla niej to żaden problem dopisać co nie co do karty ciąży, nie? Na nic nie czekaj tylko zmień lekarza, bo ta jest jak widać beznadziejna albo nigdy w ciąży nie była. Głupia baba!!!
ewelinek
2006-07-18
10:12:15
Email
W piątek kończy mi się zwolnienie i idę do mojej rodzinnej, żeby dała mi następne bo z nią przynajmniej nie ma kłopotu ;) Buziaki
ewelinek
2006-07-22
10:36:01
Email
Byłam u innej lekarki- dała mi zwolnienie bez problemu i wogle jest przesympatyczna! Dziękuję wszystkim za pomoc i rady ;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum