szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ROPA?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
natalka86
2006-07-13
Email
Dzieczyny mam pytanko czy wasz pępek podczas ciąży miał w środku taką zaschniętą,jasną wydzielinę wygądającą jak ropa? (tak troszeczke z środka widać)
MoNiSiA
2006-07-13
13:30:30
Email
A masz Natalko kolczyka w pępku?
natalka86
2006-07-13
13:36:12
Email
owszem miałam,ale oczywiście go zdjełam jakoś przed ciążą bo miałam przeczucie że zajdę.mój lekarz ostatnio do mnie: "widzę że kolczyk zdjęty?" ale na temat mojego pępka nic nie mówił,nie wiem czy widział tą "zaschniętą ropkę".a to ma coś wspólnego z tym że kiedyś miało się kolczyk? ty też tak miałaś może Monisiu?
ciekawa
2006-07-13
13:58:37
Email
Penie to dziurka ma lekki stan zapalny-ja tak mam w uszach ja kolczyki załoze;) bo z pępka to ze środka nic sie nie moze wydostawac.Przemyj spirytusem raz na jakis czas albo borasolem-nawet codziennie. zagoi sie-teraz tak goraco zapociłąś skóre.
MoNiSiA
2006-07-14
07:47:15
Email
Nie, ja tak nie miałam. Pozdrawiam.
emcia
2006-07-14
22:12:38
Email
Ja nosiłam kolczyk przez całą ciąże. Zdjęłam na porodówce, hi hi. Śmiesznie trochę wyglądałam, lekarka też przyglądała się z uśmiechem, ale co tam. Bałam się, żeby mi dziurka nie zarosła, bo w pępku bardzo szybko zarasta. A namęczyłam się, żeby zagoić ranę, że ho ho. Szkoda mi było to zaprzepaścić. Ale nic mi się nie działo, żadnej ropy ani innej wydzieliny. Umyj go dobrze, przemyj spirytusem i obserwuj czy coś się dzieje. Pozdrawiam
emcia
2006-07-14
22:12:53
Email
Ja nosiłam kolczyk przez całą ciąże. Zdjęłam na porodówce, hi hi. Śmiesznie trochę wyglądałam, lekarka też przyglądała się z uśmiechem, ale co tam. Bałam się, żeby mi dziurka nie zarosła, bo w pępku bardzo szybko zarasta. A namęczyłam się, żeby zagoić ranę, że ho ho. Szkoda mi było to zaprzepaścić. Ale nic mi się nie działo, żadnej ropy ani innej wydzieliny. Umyj go dobrze, przemyj spirytusem i obserwuj czy coś się dzieje. Pozdrawiam
21Aneta
2006-07-14
23:59:44
Email
ja kolczyk robiłam sobie dwa razy. takiego miałam świra na tym punkcie - strasznie mi się podobało. za pierwszym razem to po pół roku zaczeło mi sie babrać, ropa się zbierała i leciała krew - no to zdjęłam ten kolczyk. A potem się popłakałam bo strasznie chciałam go mieć.. Po jakimś czasie, jak mi się wszystko tam wygoiło zrobiłam sobie kolczyk po raz drugi. I chyba lepiej było zrobione (u innej kosmetyczki niż za pierwszym razem) bo szybko mi się zagoiło i wogóle się nic nie psuło. Kiedy zaszłam w ciaże mąż powiedział, że mam go zdjąć. I posłuchałam potulnie, i znowu ze łzami w oczach... Ale trzeci raz nie zrobie bo mój brzuch już zdecydowanie nie nadaje się na ozdoby :( A kolczyki już dawno sprzedałam na allegro. Jeśli coś tam sie psuje - polecam maść antybiotykową Tribiotic (nie jestem pewna czy tak się pisze)no i oczywiście spirytus salicylowy do przemywania kolczyka i dziurki.
MoNiSiA
2006-07-15
08:17:23
Email
No, ja też miałam świra na punkcie kolczyczków! :-) Miałam w pępku i nosie. Kurcze tak się zastanawiam, czy dalej go nosić (w pępku). Bo tu przyznam rację Anetko. Mój brzuch nie jest już do ozdoby ;-((((((((( Kurcze!Że NFZ nie sponsoruje plastyki brzucha! :[[[[[[

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum