szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ciecie cesarskie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anulka99
2006-07-12
Email
Czesc wszystkim jestem po jednej cc ale blizne mam pionowa teraz po 6 latach przerwy znowu jestem w ciazy z drugim dzieckiem z terminem na 06.08 i niestety grozi mi cc - wiec mam zapytanie czy naprwade musze miec ta cesarke wziawszy po uwage ze ciaza jest prawidlowa z dzieckiem w porzadku a poprzednie rozwiazano tylko dlatego bo nie bylo postepu w czasie porodu????
kiwi
2006-07-12
16:08:42
Email
witaj Aniu, ja słyszałam że jeśli blizna jest pozioma nie ma konieczności ponownej cc (mnie lekarz namawia do porodu naturalnego mimo pierwszej cc)ale jeśli pionowa to robią obligatoryjnie. ocywiście to tylko moje zdanie, zasięgnij rady u innego lekarza.
ciekawa
2006-07-12
16:27:25
Email
moja mam miała dwie cesarki obie pionowe ale tylko dlatego, ze nie mogła sama urodzić. To jaki jest szew nie ma znaczenia dla ewentualnego porodu. Jeśli wszytsko będzie dobrze napewno nikt nie będzie Cie kroił:)
venuss
2006-07-21
19:22:46
Email
Anulka obecnie medycyna czyni cuda. Jeżeli masz dobrego specjaliste podejrzewam, że zgodzi sie przeprowadzic poród tak jak zechcesz. Oczywiście najważniejsze jest zdrowie.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum