szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Do wszystkich kobiet


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monika00
2006-07-07
Email
Witam was ja jetem juz 6 miesiec po porodzie. Mialam cesarski ciecie wlasnie zpowodu gestozy poniewarz moj lekarz nie zorietowal sie wczesniej moj synek urodzil sie w 27 tygodniu dlatego jezeli masz jakiekolwiek przypuszczenia powinnas skonsultowac to z innym lekarzem. Ja do tej pory zaluje ze tego nie zrobilm poniewarz 2miesiace po porodzie moj maluszek zmarl . Wiec nieufajcie dokonca jednemu lekarzowi moj mial zepsuty cisnieniomierz i dltego mijego synka niema teraz ze mna
monika00
2006-07-07
18:07:40
Email
Mam jeszcze jedna wiadomosc dla dziewczyn z Poniatowej jezeli chodzicie do Bernata to jak najszypciej zmiencie lekarza ten stary dziad juz wystarczajaco namieszal i przezniego zmarlo nie jedno dziecko.
bena
2006-07-10
22:14:51
Email
Moniko!!bardzo mi przykro ...:( tez rodzilam pol roku temu i pod koniec ciazy bylam w szpitalu z podejrzeniej gestozy. Moj lekarz dmuchal na zimne. ale czemu Tylu KONOWALOW chodzi po tym swiecie...I najgorsze ze sa bezkarni...POZDRAWIAM CIE GORACO
kornelia20
2006-07-15
19:02:58
Email
Dziewczyny co to jest gestora . Mam jedenasty Dydzie i wystraszyłyście mnie nie na żarty
bela
2006-07-15
19:52:33
Email
KORNELIA spokojnie.To nie gestora tylko Gestoza.Gestoza (EPH-gestoza, zatrucie ciążowe) to występujący w drugiej połowie ciąży (po 20 tygodniu), głównie u pierwiastek, zespół objawów chorobowych wyrażający się nadciśnieniem tętniczym, białkomoczem i obrzękami. Gestoza stanowi realne zagrożenie życia matki i dziecka. Przyczyny gestozy nie są do końca wyjaśnione. Wrzuc sobie na wyszukiwarke i na pewno znajdziesz wiele odpowiedzi.Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum