szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wózek chicco


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
saba
2006-06-27
Email
Czesc dziewczyny, tu mama 9-miesięcznej Zosi (aktywna na tym forum od chwili urodzenia dziecka). Piszę do przyszłych mam - może będziecie zainteresowane. Mam do sprzedania wózek Chicco Trio. Wózek jest świetny, granatowo-pomarańczowy, używałam go sześć miesięcy. Jest gondola, fotelik samochodowy (lub do ustawienia w dowolnym punkcie mieszkania) i spacerówka. Do tego śpiworek na nogi. Bardzo praktyczny, fajnie wymyślony daszek, którym można zasłonić całe dziecko przed słońcem (a nie jak w innych wózkach, że jak maluszek przyśnie to jest przynajmniej w części narażony na ostre promieniowanie). Zalet ma naparwdę wiele, zresztą być może widziałyście ten model w sklepach (model z 2005 roku na czterech kołach). Za powodem sprzedaży kryje się fakt, że właśnie przeprowadziłam się na wieś, gdzie nie mamy zrobionych dróg, same wyboje, górki i pagórki. Kupując wózek nie zastanawialam się nad tym, jak sprawdzi się na takim terenie. Wiem, że tutaj potzrebne mi są wielkie, dmuchane koła, bo inaczej z trudem pokonuje te wszystkie leśno-polne doły. Wózek kosztował 1999 złotych, mogę odstąpić go za 900 zł (ze śpiworkiem może 950 złotych). Jest naprawdę fajny i gdyby nie wieś na pewno nie chciałabym z niego rezygnować. Jeśli któraś z Was chciałaby więcej szczegółów proszę dzwonić pod numer 604 906 405.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum