szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - objawy ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jula 2
2006-06-26
Email
Cześć.Mam 3 letniego synka.W styczniu tego roku miałam poronienie w9t.c(puste jajo płodowe).Obecnie jestem w 6t.c.Od 5 dni biorę luteinę.Martwi mnie to,że nie mam typowych objawów ciąży(nie bolą mnie piersi,nie mam mdłości).Mam silne bóle głowy i jestem osłabiona.Boję się że coś jest znowu nie w porządku.Bardzo proszę o odpowiedż.pozdrawiam.
Basia.26
2006-06-27
12:00:09
Email
nic złego nie musi się dziać. może po prostu tak pogoda na ciebie działa. ja w zeszłym roku o tej porze byłam w drugim miesiącu ciąży. 24 czerwiec-imieniny taty, musiałam jechać do jego firmy z zamówionym ciastem i przygotować poczęstunek dla biur, trzech zmian pracowniczych i dla szefostwa. ech, a pogoda taka jak w tym roku-ukrop. no i akurat trafiło na moje najgorsze dwa tyg w ciąży. czułam się fatalnie, głowa to mnie tak bolała jak po okropnym przepiciu... KOSZMAR!!!! czułam się jak na mega kacu... i tak przez dwa tyg. ból głowy, mdłości (zero wymiotów, tylko mdłości od rana do wieczora). nawet płakałam do mamy, że to jakiś koszmar a nie ciąża itd... nawet obronę pracy mgr musiałam przekładać z 23 czerwca na 4 lipca bo nie dałam rady. także głowa da góry, trzeba to przeżyć:) ale oczywiście musisz o siebie i dziecko bardzo dbać:) a te dwa tyg strasznie przeżyłam, bo się rozbijałam miedzy pracą a uczelnią i to w różnych miastach śląska (Katowice, Zabrze, Gliwice)... i wszystko w pociągach, jak przychodziłam w końcu do domu to tylko spałam:) duuużo odpoczywaj, nie wychodź na ten skwar:) i napisz więcej co u was, jak się czujesz:) Pozdrawiamy B&M
Basia.26
2006-06-27
12:01:57
Email
aha, i koniecznie zrób morfologie, może masz mało hemoglobiny i też dlatego jesteś osłabiona. jak coś to weźmniesz trochę żelaza i ci się poprawi samopoczucie:) no i mnie też piersi wcale nie bolały:)
Ulka
2006-06-27
12:26:21
Email
Jula nie martw się na zapas, ja do 6 tyg. ciązy też nie mialam rzadnych objawów ciąży , ale za to nadrobiulam poxniej .Jesli masz jakiekolwiek obawy to idz do lekarza niech zrobi usg, wtedy będziesz spokojniejsza bo najgorsza dla dziecka jest zestresowna mama. Wszystko bedzie dobrze a takie oslabienie na początku ciązy jest własnie jednym z objawów tego wspanialego stanu, mnie tez glowa bolala tyle ze ja mam migrene i nie skojarzylam tego z ciąza. NIe martw się wszystko bedzie dobrze, pozdrawiam
jula2
2006-06-29
14:29:13
Email
Dziękuję za odpowiedż,trochę mnie to uspokoiło.Wczoraj byłam na usg.Na razie wszystko jest w porządku(pęcherzyk ciążowy 9mm).Nadal trochę się boję bo ostatnio ciąża przestała się rozwijać w 5tc,ale mam nadzieję,że wszystko tym razem będzie dobrze.Jak dobrze pójdzie dzidzia urodzi się 1 marca.Za dwa tygodnie idę jeszcze na kontrolne usg.Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam.
ciekawa
2006-07-21
20:50:47
Email
A ja czekam na okres. Po odtawieniu bromergonu jedna miesiączka była normalnie a ta spóźnia sie już 5 dni. Piersi to mi chyba eksplodują i strasznie boli mnie krzyż.Niby wiem ze to nie ciąża(choć prolaktyna spadła i mogła by być)ale jakos tak kołacze mi sie cos po głowie:) A moze jednak.Ale to chyba temperatura by mi poskoczyła? Mierze ostatnio bo chciałam sprawdzic kiedy mam dni płodne. no cóż albo mi te cycki wybuchna albo....maluszek chce zrobić niespodzianke;)
bela
2006-07-22
10:16:34
Email
Ciekawa byc moze to ciaza skoro bola Cie piersi i plecy.Powodzenia.:-))
ciekawa
2006-07-23
18:24:13
Email
plamienie;( Eh...trudno. Zreszta i tak planowałam na wrzesień zajście w ciąże:)
bela
2006-07-23
19:39:03
Email
CIEKAWA spokojnie.Piszesz ze masz plamienie a bywa ze na poczatku ciazy plamienia sie zdarzaja
ciekawa
2006-07-23
21:10:32
Email
hm zobaczymy;) będzie jak ma być;) w niedziele jade na obóz treningowy-uua ale by było:)
ciekawa
2006-07-24
13:06:18
Email
Buuuu:( nic z tego:( Kurcze niby wiedziałam, ze nie jestem w ciązy ale już zaczynałam sie cieszyc;)No teraz tylko wypatrywac jajeczka:) i do roboty;)
bela
2006-07-24
18:02:11
Email
CIEKAWA moze stosuj naturalne metody.JA stosowalam i zapalnowalam synka wtedy kiedy chcialam i nawet plec
ciekawa
2006-07-24
20:22:00
Email
tak tak kupiłam termometr i mierze temperaturke-napewno wkrótce sie uda;)
bela
2006-07-24
22:30:33
Email
jakbys potrzebowala pomocy w tej metodzie podaje moje gg 3997385

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum