szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ciąża patologiczna


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Lidka23
2006-06-21
Email
Cześć moje kochane:) Mam do was pytanie.koleżanka mojej mamy z pracy (kobietw w wieku 42l)zaszła w ciąże jest to już 3mc i okazało się ze ciąża jest "ciążą patologiczną" czy wiecie c coś wiecej na ten temat?chciałybyśmy jej jakoś pomóc
Goga66
2006-06-21
14:03:27
Email
To może oznaczać każdą możliwą nieprawidłowość u matki lub dziecka. Jedyna pomoc, to albo wspierać ją duchowo lub pomóc znaleźć świetnego lekarza, klinikę itp. Zależy co z tą ciążą jest nie tak...
Basia.26
2006-06-21
14:41:00
Email
goga ma rację, patologia to bardzo ogólne stwierdzenie obejmujące szerokie spektrum nieprawidłowości, które mogą występować u ciężarnej lub u płodu. nie wiem, cvzy można też do ciąży patologicznej zaliczyć ciąże w wieku powyżej 40, bo już powyżej 30-tego roku życie wiekszośc lekarzy traktuje ciąże jako z góry zagrożoną. moja mama urodziła wszystkie dzieci po 30-stce, jedno w wieku 41 lat:) najlepiej dowiedzieć się, co może być nie tak, szczegółowe USG, jakies badania...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum