szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - idiotyczne sny


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
hela
2006-06-18
Email
cześć, od początku ciązy śnią mi się dziwne a czasem straszne rzeczy, czy to może normalne, kobiety też tak macie?
ciekawa
2006-06-18
22:11:37
Email
Ja jeszcze w ciąży nie jestem a juz teraz potrafie mieć głupie sny:( Jakieś zęby co wypadają, zgrzytanie zębami itd. Przeważnie w tedy gdy spie w innych porach niż zwykle lub mam stresy. To pewnie też wynik jakis stresów, obaw przed zmianą sytuacji w zyciu, jakieś lęki. No i napewno chormony robią swoje. Można sprawdzać w sennikach ale raczej każdy sam najlepiej wie co moze oznaczać taki sen.
pinkie
2006-06-19
14:35:44
Email
Ja też miałam niesamowite sny, szczególnie na początku ciąży. I nie nazwałabym ich idiotycznymi. Szkoda, ze gdzieś ich nie opisałam, mnie się śniły całe historie, jak scenariusze do niezłych filmów. Thrillery i erotyki. Zwłaszcza jak zaczęłam brać luteinę, to co noc miałam niesamowite erotyczne przygody z mężem, z nieznajomymi, albo ze znanymi z tv. ODLOT. Co do thrillerów, to nieraz budziłąm sie roztrzęsiona w środku nocy i nie mogłam się uspokoić. Albo marzenia o dzieciństwie- mieszkam daleko od domu rodzinnego i codziennie śniło mi się, ze tam sie rozgrywa akcja. Najlepszy sen jaki miałam był o tym, ze właśnie Ziemia odwróciła się biegunami i przeżywałam z rodzina wszystkie możliwe kataklizmy. Przetrwaliśmy je, bo cały czas szeptaliśmy modlitwy... Dodatkowo ogladaliśmy telewizję, gdzie była transmisja na żywo z tego zjawiska(oczywiście nie byłoby to niemożliwe w rzeczywistości). Inny piękny sen, którego nie zapomnę rozgrywał sie w Toskanii (przecudne kolory i widoki), gdzie mieszkałam z mężem i z dziećmi i miałam romans z artystą malarzem, który wyglądał jak Robert Gawliński ;))))
kornelia20
2006-06-20
20:36:48
Email
Ja jestem w 7 tygodniu a prawie codziennie męczą mnie koszmary lub cos innego mi się śni nigdy tak często mi się nic nie śniło tez się zastanawiałam czy to przez to ze w ciąży jestem .
hela
2006-06-20
22:06:15
Email
ciesze sie że ie jestem osamotniona, życzę udanych i sympatycznych nocy i nie tylko!!!!
Magdalenka
2006-06-21
02:50:28
Email
ja mialam zawsze niesamowite sny, czesto jakbym pisala scenariusz, mysle co napisze i jednoczesnie sie to dzieje, do tego narracja. no i oczywiscie rozne dziwy. pamietam ze pod koniec ciazy ciagle snily mi sie porody, jeden sen przebil wszystkie - snilam ze urodzilam niebieskiego kota, niebieski byl dokladnie taki (pracowalam wtedy w firmie, ktora sprzedawala i importowala konkretna wodke), jaki ma butelka wodki ktora sprzedawalismy, a tkory na zdjeciach do reklam bardzo trudno bylo uzyskac. bylam zadowolona ze osiagnelam taki kolor, a jednoczesnie przerazona ze to kot, i rozmyslalam jak to mozliwe, ze usg nic nie wykazalo. czesto tez mialam koszmary. po porodzie minelo. pozdrawiam, magda

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum