szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Szczepienie na żółtaczkę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Guśka78
2006-06-05
Email
Mam wielkie obawy. Miałam iść na zabieg i wziełam pierwszą dawkę szczepionki na żółtaczkę, nie wiedziałam że jestem w pierwszych tygodniach ciąży. Dopiero za kilka dni mam wizytę u mojej ginekolog, czy któraś z Was może mi powiedzieć czy to mogło zaszkodzic dzidziusiowi... BARDZO sie martwię:((
czesia
2006-06-09
12:16:18
Email
czesc, bylam w podobnej sytuacji. Jezeli pomiedzy szczepieniem a zaplodnieniem bylo wiecej niz 5 dni, to nie masz sie czego obawiac, organizm zdazyl sobie poradzic z wirusem. Ja zaszlam w ciaze 2 tyg po szczepieniu i dzisiaj mam piekna i zdrowa coreczke. Glowa do gory, pozdrawiam
pinkie
2006-06-09
14:38:09
Email
Nie zamartwiaj się na zapas, to nie ma sensu. Większość z nas popełniła jakieś głupstwa nie wiedząc, że jest w ciąży. Ja zafundowałam sobie rentgen zębów, oczywiście bez żadnego fartucha na brzuch. Było to w 2gim tygodniu ciaży. A wcześniej była wielka impreza - urodziny mojego męża, kiedy baaardzo dużo wypiłam. Zapytaj lekarza, on na pewno Cie uspokoi.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum