szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ciąża a astma


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ciekawa
2006-06-04
Email
Narazie przygotowuje sie do ciąży i czytam wszystko co wypisujecie, żeby wiedziec jak najwięcej. Mam taka mase pytań, ale głupio mi tak na raz wszystkie:) Nie zauważyłam żeby ktos o tym pisał-otóż mam astme na podłozu alegicznym-lekaz powiedział, że w ciąży żadnych leków:( to znaczy ja na astme akurat mam tylko spraj na wszelki wypadek ataku(zadko je mam), ale codziennie biore leki na oczulenie. Bez nich mam taki katar, ze nie idzie funkcjonowac;( Jak nie brałam leków to co i raz miałam zapalenie zatok. Czy któraś z Was na coś choruje, ma jakieś problemy zdrowotne i jak sobie z nimi radziła w ciąży? Ja ich troche mam(głupio tak odrazu o wszystkim) i czasem poprostu opadaja mi rece:( ale cóż nie moge nic zmienic-moge tylko zadbac zeby moje dziecko było zdrowe:) pozdrawiam
ciekawa
2006-06-10
20:43:40
Email
Ej laski ja nie wierze, że żadna z Was nie na nic nie choruje. A może...? Moge tylko pozazdrościc:)
hallo
2006-06-11
15:12:32
Email
miła moja, my mamusie-to-be chyba nie chcemy mysleć o żadnych chorobach i ot co :-) ja "załapałam" astmę na podłożu alergicznym ( sprawdzę dopiero po porodzie ), leżałam kilka dni in szpital, ale że było to po 3 mcu ciąży cos tam brałam, nazw nie pamiętam, ale moge spr. trzymaj się, pa
ciekawa
2006-06-11
20:01:37
Email
nO tak po urodzeniu dziecka zmieniaja sie chyba priorytety:) Ja poprostu yyle choruje, ze ewntualne pogorszenie zdrowia przyprawia mnie o depresje. Ale tak bardzo chce mie dziecko, ze zaryzykuje:)
ewelinek
2006-07-09
12:34:50
Email
Witam! Ja mam straszny problem z alergią i akurat bez leków odczulających bym si e udusiła latem... Wybrałam więc mniejsze zło i zjadam codziennie jedną tabl. Claritine. Lekarka powiedziała, że 20 tydzień to już taki czas kiedy wszystkie podstawowe organy mojego synka są w pwłni wykształcone i nie zaszkodzi mu ten lek... Ale postaraj się, żeby ciąża była w tych najlżejszych dla Ciebie miesiącach a przynajmniej jej początek... Pozdrawiam i życze powodzenia ;)
ciekawa
2006-07-09
20:07:37
Email
Wiesz problem w tym, ze ja na kurz uczulona jestem:( Wiec miesiace nie maja tu nic do rzeczy-niestety;( No może w lutym jest gorzej bo lesczyna pytli ale raczej marne szanse na jakiś lepszy okres. Ale co mi tam:) Chce mieć maluszka. Teraz ćwicze odstawim leki na kilka dni i biore tylko w tedy gdy musze:) Dziekuje za zainteresowanie. Buziaki:)
ewelinek
2006-07-10
11:10:07
Email
Kurz to rzeczywiście nie ciekawie, ale jak będziesz pod stałą opieką DOBREGO lekarza to napewno nic nie zagrozi ani Tobie ani Maluszkowi ;) Pozdrawiam gorąco ;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum