szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Nisko usadowione łożysko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Renatis
2006-06-04
Email
Jestem w 21 tygodniu ciąży. Dowiedziałam się w czwartek podczas badania USG, że mam nisko usadowione łożysko. Ginekolog powiedział mi, że może się ono jeszcze podnieść, ale jeśli będzie takie przy porodzie to będzie źle. Nie wiem jak mam to rozumieć. Powiedział o możliwych krwawieniach, ale ja do tej pory ich nie miałam. Czy jest szansa, że faktycznie łożysko przesunie się jeszcze do góry?
bela
2006-06-04
22:04:15
Email
łozysko moze podniesc sie jeszcze do 32 tyg.Jesli nie to prawdopodobnie mozesz urodzic przez CC i to nawet wczesniej.Narazie sie nie martw.Pozdrawiam
Andziula
2006-06-05
09:01:10
Email
To się nazywa "łozysko przodujace". Ja jestem w 26 tygodniu i jak na razie nie chce mi sie przesunąc i lekarz nie daje mi juz nadzieji. Niestety musze lezeć plackiem. To jedyne wyjście. Trzeba lezeć a na poród naturalny raczej nie ma co liczyc. Niestety. :-) Duzo odpoczywaj a wszystko bedzie dobrze:-)
Renatis
2006-06-06
09:59:17
Email
Dziękuje Wam za odpowiedzi. Troche się martwię. To moje drugie dziecko. Z pierwszym było wszystko dobrze. Byłam wczoraj u ginekologa. Na razie mam odpoczywać. Zobaczymy co będzie dalej.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum