szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - help!!!!!!!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
angela
2006-05-29
Email
tak jak juz pisałam 20 tydz.a ja nie czuje ruchów. byłam u lekarza powiedział ze juz powinnam czuc ruchy.na usg wszystko w porządku.jednak przepłakałam pare godzin.tak sie boje.coś czasem czuje ale nie codziennie chodz przez 2 dni coś sie tam wierci.kurcze nie wiem nawet jak wygląda takie uczucie, i czy codziennie powinno czuc sie takie ruchy! błagam was dziewczyny powiedzcie jak to jest z tymi ruchami.
pinkie
2006-05-29
12:20:14
Email
Uspokój się! Już nie raz był tutaj temat wyczuwania pierwszych ruchów. Masz jeszcze czas! Przeważnie pierwsze ruchy są wyczuwalne w 18-22 tyg (przeważne- nie znaczy, ze każda ciaża jest taka sama), a mamy z kolejną ciążą już wiedzą, czego się spodziewać i wyczuwają wcześniej. Jakis dziwny ten lekarz, skoro tak Cię stresuje.
aniasz
2006-05-29
12:37:55
Email
nie przejmuj się, skoro na usg jest wszystko ok to znaczy że nie ma się czym martwić. A swoja droga to napięcie może 'blokować' odczuwanie ruchów. Także rozluźnij się a napewno cię 'kopnie' :-) pozdrawiam
joanna
2006-05-29
17:58:16
Email
Tak jak dziewczyny pisza...nie stresuj sie! Ja poczulam pierwsze ruchy dopiero okolo 22 tyg. a wczesniej USG tez bylo o.k. Teraz juz prawie koniec a malenstwo mimo ze ma juz tak malo miejsca potrafi dac mamie popalic.
słitka
2006-05-29
18:58:17
Email
Zgadzam się z przedmówczyniami.Jeżeli na USG wszystko jest Ok to nie musisz się niepokoić. Ja pierwsze ruchy poczułam pod koniec 22 tyg a teraz jestem w 40 tyg i wszystko jest OK.
olufal
2006-05-30
00:46:56
Email
ja rowniez dlugo czekalam na znak z brzuszka.jezeli masz duzo wod to tak latwo nie poczujesz dzidzi.Ja poczulam Amelie dopiero w 24 tygodniu. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum