szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - RATUNKU SKURCZE ŁYDEK!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
livia
2006-05-25
Email
21 tydzien, cierpie na nózki, co mam robic, plose pomozcie...magnez biore 3 razy dziennie po 2, chodze i nic , buuu
pinkie
2006-05-25
22:04:20
Email
Hej! A ćwiczysz nogi? na leżąco, czy siedząco obszerne krążenia stóp, zadzieranie do góry i obciąganie w dół palców? Kilka razy w ciagu dnia. To tez pomaga. Pozdrawiam
basienka25
2006-05-25
22:14:14
Email
Mi nic nie pomagalo.Doslownie nic.A do tego dretwialy mi jeszcze dlonie.Cóż takie uroki ciąży:))Minie.
anika
2006-05-25
22:44:04
Email
Mnie pomagały pomidory...dosłownie jadłam dwa lub trzy dziennie i pomagało.
bela
2006-05-26
07:56:29
Email
oprocz magnezu sprobuj jeszcze potas i wapń.Ja nie mialam z tym problemu a i zeby od wapnia nie psuly sie.
livia
2006-05-26
17:13:50
Email
dziekuje....lekarz wlasnie mi sprawdzil lydki i nie ma zastoju ani zakrzepicy, zalecil magnez i soki pomidorowe no a jak to nie pomoze to chirurg naczyniowy ma to obejrzec, oby nie musial...a teraz zaczynam cwiczyc...choc przeszlam juz dzis pol miasta...buu
elza1977
2006-06-01
12:18:18
Email
a mnie pomógł mój mąż, pokazał mi jaki sposób na skurcze mają piłkarze i naprawde działa. Jak tylko czułam że zaczyna mnie łapac mąż brał moją stopę i przy wyprostowanej nodze w kolanie z całej siły "pchał" mi palce do góry tzn w kierumku kolan tak zeby jak najbardziej rozciagnąc miesnie łydek. Naprawde działało
elza1977
2006-06-01
12:18:28
Email
a mnie pomógł mój mąż, pokazał mi jaki sposób na skurcze mają piłkarze i naprawde działa. Jak tylko czułam że zaczyna mnie łapac mąż brał moją stopę i przy wyprostowanej nodze w kolanie z całej siły "pchał" mi palce do góry tzn w kierumku kolan tak zeby jak najbardziej rozciagnąc miesnie łydek. Naprawde działało

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum