szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - czy to dziwne, że nie chcemy z mężusiem znać płci


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Madzienka
2006-05-19
Email
Witam! Od samego początku, jak tylko się dowiedzieliśmy, ze będziemy mieli dzidzie, postanowiliśmy, że nie chcemy poznać płci dzidzi. Jak ktoś się pyta z znajomych czy rodziny dlaczego nie chcemy wiedzieć, a my odpowiadamy że jak dzidzia zrobiła mi i mężusowi niesamowita niespodziankę, to chcemy aby tak zostało do rozwiązania:) Jesteśmy bardzo cierpliwi i jakoś nie mamy potrzeby poznania płci:)Czy to takie dziwne?? Mam nadzieję ze lekarz sie nie wygada przy kolejnych badaniach, bo ostatnio czesto jestesmy pod obserwacja, że względu na nasza chorutką dzidzie i kilka razy musiałam go powstrzymywać, aby nam nie mówił płci:)Pozdrowionka!
MoNiSiA
2006-05-19
13:10:26
Email
Madzienka, moja mama tuż przed urodzeniem mnie, miała robione USG. Lekarz zapytał, czy chce znać płeć dziecka. Powiedziała, że nie, bo straci ochotę na poród. ;) Ja przy drugim dziecku (jeśli kiedyś będzie) nie chciałabym znać już płci. Wasz poród będzie wielką niespodzianką, radością. Na pewno będzie bardziej satysfakcjonujący i ekscytujący :) Pozdrawiam ciepło.
bela
2006-05-19
13:49:02
Email
ja tez nie chcialam wiedziec co sie urodzi.Choc wiele osob nas namawialo na poznanie plci wytrwalismy do konca.Niespodzianka okazal sie chlopiec -Tomus.(czulam to od poczatku)
Becia
2006-05-19
13:53:56
Email
Mi lekarz na jednym, z usg powiedział, że będzie dziewczynka. Oczywiście ja automatycznie bardzo się nastawiłam na dziewczynkę kupiłam różowy kocyk i czapeczki:)) Na kolejnym USG pani doktor już nie była taka pewna i powiedziała, że będzie niespodzianka i niech tak zostanie. Ostatnio śniło mi się, że urodziłam ślicznego chłopczyka z długim noskiem hihihi. Myślę, że lepiej chyba nie wiedzieć, po co się nastawiać. Ja mam termin za 10 dni, więc się dowiem na pewno:))) Pozdrawiam
elza1977
2006-06-01
12:22:42
Email
my całą ciąże nie chcieliśmy wiedziec. Wielu znajomych się dziwiło a ja czekałam aż sie urodzi i wtedy usłyszę ma Pani....ale jakoś czułam że będzie chłopiec, nie wiem skąd wiedziałam ale całą ciąże mówiłam do Niego po imieniu i faktycznie urodziła sie chłopiec...tylko niestety nie usłyszłam tych upragnionych słów ma Pani syna, bo miałam komplikacje i cesarke pod narkoza. Przy następnym dziecku tez napewno nie będe chciała wiedziec

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum