szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - sierpień 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
agusiaaa
2006-05-18
Email
Witam!!! Czy któraś z Was spodziewa się dziecka w sierpniu? Ja mam termin na 22.VIII i bardzo chetnie porozmawiam z Wami na ten temat. Od pewnego czasu siedzę w domu,więc mam mnóstwo czasu,jak również wiele wątpliwości i obaw.Zapraszam do rozmowy!!!!
agusiaaa
2006-05-18
19:09:39
Email
co jest - czy nikt nie ma terminu na sierpień????????
kiwi
2006-05-19
09:47:31
Email
Witaj agusiaa, wprawdzie ja mam termin miesiąc później ale moja mama urodziła się 22.08. Strasznie upierdliwa kobieta. Silny charakterek ale tolerancyjna. Znasz już płeć swojej dzidzi? coś to nie możliwe żeby nikt w sierpniu nie rodził na wrzesień jest pewnie z 15 mamusiek...te na sierpień się pochowały. Pozdrawiam serdecznie.
agusiaaa
2006-05-19
10:11:04
Email
niestety nie znam płci dzziusia,leży boczkiem i na nóżki mocno złożone (nie chce nic pokazać),ale mam przeczucie że będzie to chłopczyk - chociaż najważniejsze jest to by dzieciątko było zdrowe!!!Już nie mogę sie doczekać kiedy maluszek się urodzi:-)
zuzamala
2006-05-26
14:20:50
Email
Cześć, jestem Agnieszka i też mam termin an sierpień, a dokładniej na 12 sierpnia. Na razie też nie znam płci dziecka, niestety ciągle się obraca nie tak. Obecnie zastanawiam się nad trójwymiarowym kolorowym USG, ta przyjemność kosztuje 200 zł, ale z drugiej strony jaka pamiątka na całe życie - film z pobytu dziecka w brzuszku u mamy.
lilek
2006-05-31
12:51:54
Email
Witam. Jestem Sierpniówką z terminem wg OM na 11.08, a wg usg na 15.08. W brzusiu mieszka dziewuszka ;-)
zuzamala
2006-06-01
10:23:33
Email
Też bardzo chciałabym wiedzieć czy chłopiec czy dziewczynka, tylko niestety jakoś tak się ciągle obraca i nic nie widać. Wczoraj wróciłam od lekarz i dowiedziałam się że znowu przytyłam 2 kg - jestem super zadowolona

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum