szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - bedzie synuś!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
angela
2006-05-15
Email
hej dziewczyny. poszłam do lekarza w 17 tyg i na badaniu usg lekarz dziwnie patrzył na mojego maluszka.już sie przestraszyłam że coś jest nie w porządku i lekarz nagle pyta czy znam już płeć? ja w szoku bo wszystki moje koleżanki poznawały płeć po 20 tyg. więć móie że nie. na to lekarz mówi prosze tu popatrzeć i pokazuje mi "ogonek". mówi że tu widać wykształcone jądra,więc o pomyłce chyba nie można myśleć.tak bardzo się ciesze!!!
malutka
2006-05-15
13:45:27
Email
hej to super...ja za 2 tyg tez ide do lekarza wiec trafi to gdzies na 16-17 tydzien...i bedzie usg, nie licze na to ze powiedzą mi jaka to bedzie płeć,ale i tak juz mam przeczucia na synusia:)tak sie ciesze choc najbardziej mi zalezy zeby ono było zdrowiuskie:) 3mam kciuki i masz juz wybrane imie??
angela
2006-05-15
13:50:02
Email
mi też zależy żeby było wszystko w porzadku. a imię to prawdopodobnie FILIP ale to jeszcze moze sie zmienic:)
marta0309
2006-05-15
15:03:20
Email
Angela to fantastycznie że bedzie synek:) ja jestem w 13 tygodniu wiec jeszcze troche zanim sie dowiem czy bedzie mała kobietka czy malutki mezczyzna. Choc dosłownie wszyscy mi mowią ze bedzie chłopak. po czym oni to poznaja to nie mam pojecia:) pozdrawiam gorąco:) papap
na-ta-lia
2006-05-17
19:25:36
Email
Podobno jak jesz kwaśne potrawy to będzie płeć meska a jak słodkie to kobietka. =] nie wiem czy to prawda, ale u mnie się srawdziło... jadłam słodycze przez całą ciąze i urodziłam zdrową, piękną dziewuszke. =D Aaaae była radosc jak się dowiedziałam chocią zmusze wa przenać, ze zawsze chciałam mieć też syna. Nie wiem czy się uda, ale zobaczymy. =]
Goga66
2006-05-17
20:12:59
Email
miałam wszelkie symptomy na syna (dobrą cerę, ładny brzucszek jak piłeczka)poza tym, że miałam ochotę na słodycze. Znajoma lekarka śmiała się, że będzie dziewczynka i mam Zuzię :)
Basia.26
2006-05-18
06:55:52
Email
a ja wczasie ciąży nie miałam żadnych smaków... pamiętam tylko, że raz miałam dzień "pączkowy", no i raz bardzo mi się chciało coś niezdrowego z McDonalds'a. ale to i bez ciąży tak mam, haha. jak byłam w drugim miesiącu to zauważylam zmiany na buzi-niewielkie- i myślałam, ze dziewczynka. ale już w 3-cim miesiącu tak się sobie podobałam, jakieś hormony piękna wstąpiły we mnie:) zero wyprysków, cera jak malowana, włosy błyszczące... więc zmieniłam zdanie, i oczekiwalam chłopca... no i jest już mój mężczyzna koło mnie:)
bela
2006-05-18
09:48:50
Email
ja od poczatku czulam ze to chlopiec.jadlam ostre ,kwasne rzeczy a slodyczy nie chciałam sie tknąć.Na twarzy tez nic mi nie wyskoczylo.Nie mialam porannych mdłości (na dziewczynke ponoc sa).Potem to brzuch mialam sterczacy do przodu i dlkugo nie bylo widac ze jestem w ciazy

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum