szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - INFEKCJE W CIĄŻY !!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
emcia
2006-05-13
Email
Kobiety strzeżcie się wszelkich przeziębień i infekcji w czasie ciąży. Urodziłam 10.05.06 synka ważył 3800. Wszystko było ok. Na drugi dzień pobytu w szpitalu dziecko zaczęło mi siniec, nie mogło złapać oddechu. Po paru badaniach oraz po kolejnym zsinieniu trafiło na patologię noworodka. Okazało się, że ma wrodzone zapalenie płuc. Biedaczek, tak okropnie wyglądał pod tymi wszystkimi rurkami i aparaturą. Ale najważniejsze żeby zdrowiał. W 8 m-cu ciąży przechodziłam bardzo silne zapalenie gardła, leczone antybiotykami lecz nie wyleczone do końca. Nie chciałam brać za dużo antybiotyków aby nie zaszkodzić maluszkowi. Okazało się, że chyba to mu zaszkodziło i ma zapalenie lewego płuca . Dzisiaj wyszłam ze szpitala, niestety sama. Jest mi tak bardzo smutno........ mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Modlę się za to cały czas. Zostanie tam do 2 tygodni. Moja kochana kruszynka, tak bardzo go kocham........
pinkie
2006-05-13
20:21:39
Email
No pewnie, wiadomo, ze wirus i bakteria u matki bardziej szkodzi dziecku niż odpowiedni antybiotyk.
pinkie
2006-05-13
20:26:42
Email
Oczywiście współczuję Ci bardzo i życzę zdrówka Twojemu synkowi.

Kasia:)
2006-05-16
09:20:03
Email
Emcia,trzymamy kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo...:) Glowa do gory,niedlugo bedziez Toba w domciu :)
RINA
2006-05-16
16:30:53
Email
Bardzo Ci współczuję.I trochę przeraziło mnie to co napisałaś.Jestem teraz w 13 tyg.ciąży.Mija piąty dzień jak mam jakąś infekcję gardła,teraz już trochę mnie przechodzi,ale przez ostatnie dni męczył mnie silny kaszel.Lekarz przepisał mi bioparox w sprayu do gardła i syrop stodal.Teraz po tym co przeczytałam bardzo się zmartwiłam,że to też może zaszkodzić mojemu dziecku.
Eryka
2006-05-16
19:52:32
Email
Co do bioparoxu to używałam go w ciąży, bo też łapała mnie infekacja gardła. Urodziłam zdrowiutkiego synka. Kończy niebawem 8 miesięcy. I lekarz i farmaceuta powiedzieli mi że bioparox mogę stosować oczywiście zgodnie z zaleceniem od lekarza. Pozdrawiam Was gorąco i życzę zdrowia mamusiom i dzidziusiom. Buziaki:)
emcia
2006-05-18
07:58:42
Email
Ja leczyłam infekcje gardła antybiotykami i jak widać nie koniecznie pomogło. Synek będzie leżał w szpitalu jeszcze przez tydzień, ale jest znaczna poprawa i to mnie najbardziej cieszy. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum