szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ból brzucha


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
angela
2006-05-02
Email
witam . jestem w 16 tyg. przez dwa dni na dole miałam taki twardy, bolący przy dotykaniu podbrzusze.nie miałam tego nigdy wczesniej więc bardzo sie martwie.dziś juz przeszło.jak nie dotykałam brzucha to nie bolał ale jak zauważyłam ze boli to juz potem dotykałam cały czas. a wyczytałam w innym temacie ze nie wolno tak robic.dziewczyny pomocy!martwie sie!! wizyte mam za tydzien więc czekac ten tydzien czy zgłosić sie do szpitala jeśli jeszcze raz sie to powtórzy?
renya
2006-05-02
21:36:50
Email
Angela, jeśli ból nie jest silny i nie trwa długo to raczej nie powinnaś się martwić - jeszcze nie raz zaboli Cię brzuszek - Twoje ciało dostosowuje się do rosnącego maluszka. Jeśli jednak ból będzie się powtarzał częściej lepiej skonsultuj to z lekarzem. Możesz należeć do dziewczyn, u których pojawiają się przedwczesne skurcze (sama do takich należałam), wtedy lekarz zaleci Ci odpowiednie leki zapobiegające skurczom. Bądź jednak dobrej myśli. Pozdrawiam serdecznie

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum