szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - poród na poczatek listopada


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
malutka
2006-04-29
Email
hej,ma ktoś poród przewidziany na poczatek listopada?ja mam na 3.jestem w 12 tyg ciazy i dopiero pod koniec maja ide na usg.juz chce zobaczyc malutka istotke:)dlaczego niektóre dziewczyny mają robione usg np.w 7 tyg, a ja mam tak późno??
marta0309
2006-05-01
17:14:03
Email
hej!!! ja też ma termin na listopad i jestem w 10 tyg ciąży.USG miałam już trzy razy robione z tym, że ja chodze prywatnie do lekarza! oni robią częściej USG:)a w 12 tyg robi się USG, żeby wykryć ewentualnie zespół downa, więc może dlatego bedziesz miała wtedy robione.Tu chywa wszystko zależy od lekarza i od placówki czy ma na to kase.Pozdrawiam i cierpliowości:)
malutka
2006-05-04
17:37:37
Email
hej!fajnie,ja juz nie moge sie doczekac usg!i zobaczyc to malenstwo.ciągle o nim myśle:)a dokładnie na kiedy masz termin i czy widac ci brzuszek???pozdrawiam papa
marta0309
2006-05-08
12:50:03
Email
czesc:) jak założe obcisła bluzke to juz widac mi brzucholek ale jak luzniejsza to jakbym wiecej zjadla:) z terminem to jeszcze dokładnie nie wiadomo: lekarz mowi ze na 4 listopada, USG że na 13 a według mnie 26 konczy sie 40 tydzien bo wiem kiedy miałam jajeczkowanie i według mnie jestem w 12 tygodniu.Zrszta USg potwierdza z tygodniowa rożnica moja opinie:) jedno jest pewne ze w listopadzie hahhaha bedzie mały brzdąc.Teraz o niczym innym myśleć nie moge a tu sesja przede mna dosyc ciężka ech....A ty? jak sie czujesz? masz juz brzuszek? pozdrawiam goraćo:) papapap
malutka
2006-05-08
17:11:14
Email
no ja mam dokładnie tez tak jak ty...jak mam obcisnieta bluzeczke to widac.ja juz sama niewiem który to tydzien bo ginekolog sie juz drugi raz pomyliła.byłam w 9 tyg przychodze za 2 tyg i jestem w 13 heheh.mówi ze poznaje po szyjce macicy jak jest ułozona.ja tez ciągle mysle o skarbku i niewiem czemu ale mam dziwne obawy co do porodu.chyba za duzo sie nasłuchałam kolezanek.a ty jak sobei radzisz??pozdrawiam papa
Aga2
2006-05-08
18:36:08
Email
Hej dziewczyny! Ja też będę miała małego brzdąca w listopadzie. Brzucholka mam jeszcze małego, ale bardziej wyglada na "tłuściutki" niż ciazowy. Wieczorami jest zawsze trochę większy niż rano. Jestem w 14 tygodniu.
marta0309
2006-05-09
20:05:53
Email
hej dziewczyny!!! Koleżanek to najlepiej nie słuchać! jedna wie lepije od drugiej i juz czasami ledwo sie trzymam zeby nie wybuchnąc!!! kazda z nas boi sie borodu bo to wiaże sie z bolem (niestety). no ale dzidzia nam wynagrodzi całe cierpienie.Zreszta są środki znieczulajace z ktorych mozemy skorzystac tylko szkoda ze za to sie placi :( ja na razie czuje sie spokojna i czekam z niecierpliwoscia az mi sie dzidzia poruszy( jeszcze troche sobie poczekam) Mam pytanie do was!!!!!!!!! Czy was tez tak wszyscy (ktorzy wiedzą ze jestescie w ciąży) obserwuja????Ja wszedzie widze te spojrzenia i komentarze ze mi pupa rosnie jakby to bylo najwazniejsze co mi moga powiedziec!!!!!! a jak do tej pory to przytylam ok 1-1,5 kg.pozdrwiam goraco mamusie:) pappapaap
Basia.26
2006-05-09
20:17:15
Email
nie przejmujcie się dziewczyny, tak to jest, każdy patrzy, zeby powytykać, że tu za dużo, tam za mało. ja w szóstym miesiącu byłam i przytyłam 5 kg, na co ciotka mojego meża mi powiedziała "o matko, jak dużo" a jej córka jak kilka miesięcy wcześniej była w 5 miesiącu, to przytyła 10 kg, no ale swojego się nie widzi:) co wcale nie znaczy, że 10 kg to dużo, bo wszystko dzidziek potem ściągnie:) zobaczycie:) a porodu nie ma się co bać, przecież jakoś tą ciążę trzeba skończyć:) pomyślcie, ze to taki najwazniejszy sprawdzian w życiu:) warto go zdać, pozdrawiam:)
malutka
2006-05-13
16:30:08
Email
marto ja mam dokładnie tak samo.Najgorsze jest to ze mieszkam na takim osiedlu gdzie wszyscy wszystko o sobie wiedza.wiec głownym tematem jestem JA.i jesli gdzies mnie spotkają i mówie:"dzien dobry" one to samo lecz pierwsze co to kierunek na brzuszek. i z kilometra krzycza "a jak sie czujesz?, wymioty masz?"itp itd.czasem mam ochote im porzadnie dogadac,ale mysle sobie ze nawet nie warto i odpowiadam szybko tak lub nie.rodzina tez zauwaza ze przytyłam tu i tam,ale to jest normalna kolej rzeczy i sie dziwia tak jak bym to tylko ja miała przytyc.ludzie naprawde czasem zachowują sie dziwnie.Przecież to normalne ze kobieta przybiera, i szczerze to ja nieznosze jak ktos mi sie przypatruje i zamiast w oczy to gapi sie na brzuszek.pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum